Rebrov több dolognak is örül

Értékelte a Kisvárda legyőzését.

FTC-Kisvárda 2-0, a lefújás után Szerhij Rebrov, az FTC mestere így értékelt:

"Fontos meccs volt, fontos három pontot szereztünk. A fiúk ma jobban koncentráltak, mint az elmúlt fordulóban, és megérdemelten nyertünk. Minden mérkőzésre készülünk pontrúgás-variációkkal: néha összejön, néha nem. Nagyon boldog vagyok, hogy két gólt szöglet után szereztünk, gyakoroltunk ilyeneket tegnap, de még jobban örülök, hogy nem kaptunk gólt. A tabella alsó felébe tartozó csapatoknak gyakran engedünk 2-3 lehetőséget az első 15 percben. Ma ilyen nem volt, jól védekeztünk, kontrolláltuk a mérkőzést. Néha a hidegben a pálya kemény ahhoz, hogy 90 percen keresztül intenzíven játszunk, de a lényeg, hogy mi lőttük a gólokat, és itthon tartottuk a három pontot."

A forduló góljainak története, videókkal, összeállításokkal és a tabella a linkre kattintva érhető el.