PAFC-Vidi: a kapusokon ma nem lehetett kifogni

Felcsút – Egyik csapatnak sem igazán jó eredmény született.

Az OTP Bank Liga 26. fordulójában a kiesés ellen menekülő Puskás Akadémia a dobogós helyért harcoló Videotont fogadta a felcsúti Pancho Arénában, amely a székesfehérvári stadion építése miatt a Vidi ideiglenes otthona is.

A csapatok a mérkőzés elején nem kényeztették el a drukkereket, a 17. percig kellett várni az első lehetőségre, ekkor Stopira közeli lövését a védelem blokkolta. A folytatásban szépen lassan átvette a mérkőzés irányítását a Videoton, azonban a Feczesin-Pajovics párharcot minden esetben a kapus nyerte, több bravúrt is bemutatva. A félidő hajrájában ennek ellenére Pekár vezetéshez juttathatta volna a Puskás Akadémiát, de öt méterről csúnyán fölé lőtt.

(fotó:vidi.hu)

A második játékrész eleje is komolyabb helyzet nélkül telt el, egy-egy vendég fejest és távoli lövést jegyezhettünk fel. Az edzők folyamatos cserékkel próbálták kimozdítani a mérkőzést a helyzettelenségből, ám nem sok sikerrel, inkább csak gyűrték egymást a csapatok, a Vidi csak a mezőnyben tudott ellenfele fölé nőni, de ez helyzetekben nem mutatkozott meg. A hátralévő időben sem esett már gól – Márkvárt lábában volt a meccslabda –, így gólnélküli döntetlennel ért véget az összecsapás. Az iksz igazából egyik csapaton sem segít túl sokat.

Puskás Akadémia-Videoton 0-0 (0-0). Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!