VasasPutnok

Nem volt ellenfél a Vasasnak a Putnok

Nagy Zsolt - 2018. február 11. vasárnap 20:51
Budapest - A harmadosztályú klubnak csak szépítésre futotta.
Hatgólos győzelmet aratott a Vasas az NB III-as Putnok ellen. A találkozóról az élvonalbeli klub honlapja adott tudósítást:

"A találkozót jobban kezdte a Putnok, de mi szereztük meg vezetést a 7. percben Vida góljával (1-0). Érvényesült a papírforma, mi irányítottuk a találkozót, majd a 18. percben érkezett a második találat, Berecz beadását követően Ádám nem hibázott közelről (2-0). A 36. percben Vida duplázott, Ádám megpattantó lövése után talált be (3-0), majd néhány perccel később kialakult a félidei eredmény, Egerszegi beadását Burmeister fejelte védhetetlenül a kapuba (4-0).

A második játékrész is gólokban gazdag volt, a csereként beállt Pavlov néhány perc leforgása alatt duplázni tudott. Előbb a 60. percben Hangya ívelését követően fejelt gólt (5-0), majd Barczi passzát váltotta gólra a 67. percben (6-0). A találkozó hajrájában szépíteni tudott a Putnok Czető találatával (6-1), de a végeredményt Hangya állította be a 89. percben, miután Barczi vissza passzát követően kilőtte a bal alsót. Így végül 7-1 arányban múltuk felül a Putnok csapatát."