Kovács István: A legjobbkor fogadjuk a Honvédot

Székesfehérvár - Marco Rossi: A Vidi bármikor csapattá érhet.

A címvédő Videoton pocsék első szakaszon van túl, pillanatnyilag csupán hetedik Vidi, de sokáig kieső helyen is állt. Az új vezetőedzője, Horváth Ferenc a Budapest Honvéd elleni mérkőzésen mutatkozik be a kispadon. A vendégek eddig meglepően jól muzsikálnak a bajnokságban, bárhol, bárkire veszélyesek tudnak lenni.

"A bajnokság első tizenegy mérkőzése, vagy mondhatjuk, hogy az egyharmada, nem úgy sikerült, ahogy elterveztük, de máris itt a lehetőség a javításra. Úgy érzem, számunkra a legjobbkor jön a Honvéd majd pedig a Hali elleni bajnoki, hiszen két olyan csapat ellen játszhatunk, akik néhány ponttal állnak előttünk, mégis dobogón, vagy dobogó közelben vannak. Amennyiben ezt a két meccset megnyerjük, akkor egyenesbe jöhet a csapat. Az utóbbi időben egyre jobban játszottunk hazai pályán, úgyhogy hasonlóan jó és eredményes játékot várok a Honvéd elleni mérkőzésen is. Mindkét csapat túl van egy hétközi kupameccsen, és bár a Honvéd 120 perces csatában harcolta ki a továbbjutást, nem hiszem, hogy ez nagymértékben befolyásolná a szombati összecsapásunkat" – nyilatkozta a vidi.hu-nak Kovács István.

Marco Rossi, a vendégek olasz trénere a Honvéd TV-nek nyilatkozott a mérkőzés esélyeiről. A szakember szerint a Vidi a nehéz idénykezdet ellenére bármikor csapattá érhet.

OTP Bank Liga, 12. forduló

Videoton–Honvéd

Székesfehérvár, szombat 18.00

A mérkőzést élőben, online tudósítjuk!

Válogatott: Retteghetünk? Eriksen, Coleman, Ilicic – VIDEÓ

Elkészült az NB I 14–19. fordulójának pontos időbeosztása  Doll véleménye a 12 csapatos bajnokságról: Brrr!  Válogatott: „Király öregszik, csinál furcsa dolgokat”  A PAFC elkerülné az újabb totális csődöt az MTK ellen  A mély talaj fogadja az atomvárosban az Újpestet  A Loki sokgólos győzelemre készül a Békéscsaba ellen  Vasas-DVTK: A hazaiak csak a revánsra tudnak gondolni  A válogatott szünet miatt a Fradi elveszítette a ritmusát?