Ismét a legvégén dőlt el a Diósgyőr bajnokija…

Budapest - Megtört a kispestiek eredménytelen szériája.

Remek pedagógia érzékről tett tanúbizonyságot Marco Rossi, a kispestiek vezetőedzője. Történt ugyanis az előző fordulóban, hogy Vernes Richárd tizenegyest hibázott a Haladás otthonában (így 0-0 lett a végeredmény), de a tréner nem tette ki a kezdőcsapatból a támadót. A kispestiek többször is hangsúlyozták a héten: Vernes, amióta ifistaként hozzájuk került, még nem rontott büntetőből, a bizalom meg továbbra is él az irányába. Az akadémiai növendék az első félidőben a legveszélyesebb volt a hazaiak közül, megérdemelten szerzett gólt, így a csapata vonulhatott előnnyel pihenőre.  Az első játékrészben a vendégeknek is voltak nagy helyzeteik, Kitl például szétlőtte a kapufát, de Bognár révén, csak azután tudtak egyenlíteni a fordulás után pár perccel, hogy Nagy Gergő két ziccerben is célt tévesztett. A miskolciaknak az egyenlítés után rögtön ismét szerencséjük volt, Kamber esernyőcsele és kapáslövése gólt érdemelt volna, de Rados, hatalmas bravúrt bemutatva, a lécre tolta a labdát. Ezt követően a küzdelem, a harciasság dominált, úgy, hogy mindkét csapat próbált gólt szerezni. Több gyors támadás is volt, köszönhetően annak, hogy a pálya közepén nem nagyon védekeztek a felek. A legutolsó pillanatban, Kamber révén megszerezte a győzelmet a Honvéd. A kispestiek augusztus végén nyertek utoljára, három meccs után rúgtak újra gólt, a DVTK meccse megint a legvégén dőlt el… S. Z.  Honvéd-DVTK 2-1 Élő közvetítés a linkre kattintva olvasható  Nézőszámok: A Haladás-Vasas meccset látták a legtöbben  Az NB I 10. fordulójának legjobb képei – GALÉRIA  Az NB I 10. fordulója az edzők szemszögéből, 12 vélemény  Wintermantel: PAFC-FTC pontleadós döntetlen  Magyar-román: Gyanúsítottakat keres a rendőrség  Csatár az Újpest kapujában, Kantát nem zavarta – VIDEÓ  A vasárnapi élő televíziós futballközvetítések