Gólt kapott, ki is kapott a Paks a Puskás Akadémiától

Felcsút – Pauljevics harcossága, Pekár gólja.

A Puskás Akadémia az OTP Bank Liga 3. fordulójában lépett először pályára az idén a Pancho Arénában, a felcsúti gárda a Paksot fogadta.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon adódtak lehetőségek, ám gólt csak a Puskás Akadémiának sikerült szereznie – pedig Szabó János révén a Paks kapufáig is eljutott -, a játékrész hajrájában, egészen pontosan a 40. percben Pauljevics harcosságát követően Pekár László talált be.

(fotó:puskasakademia.hu)

A második félidő elején Lencse László két alkalommal is növelhette volna a hazai előnyt, de előbb nem sokkal mellé fejelt, majd lesállás miatt nem adták meg a gólját. A folytatásban is inkább a PAFC akarat érvényesült, előtte adódtak a nagyobb lehetőségek, ám a hajrában a Paks be tudta szorítani a felcsúti gárdát, ám gólt nem tudott szerezni, így Robert Jarni az első hazai meccsén nyerni tudott, míg a Paks nem csak első gólját kapta meg, de első vereségét is elszenvedte.

Élő közvetítés a Vasas-Ferencváros mérkőzésről

Drámai végjáték, az emberhátrány sem volt gond a Vidinek

Az Újpest könnyedén győzött a nyeretlen Békéscsaba ellen

Kétgólos előnyt adott le a Hali az MTK ellen

Puskás Akadémia FC – Paksi FC 1-0. A mérkőzés részletes tudósítása a linkre kattintva olvasható!