Felkészülés: Coulibaly a fedélzeten, sima Loki-siker

Pallag – A két év után visszatérő támadó nem lőtt gólt.

DVSC-TEVA felkészülési mérkőzést vívott a másodosztályban szereplő Balmazújváros ellen a Debreceni Labdarúgó Akadémián.

A Loki végig irányította a játékot, több lehetőséget is kidolgozott, amelyből kettőt az első félidőben gólra is váltott. Először Bódi Ádám zörgette meg a hálót, a Kulcsár Tamástól kapott labdát lőtte a kapuba, majd Szatmári indította Kucsárt, aki középre adott, Szakály Péter pedig 15 méterről talált a hálóba. Egyszer a vendégek előtt is adódott helyzet, de a lécet találták el – számolt be a klub honlapja.

(fotó:dvsc.hu)

A második félidőben pályára lépett a két év után Debrecenbe visszatérő Adamo Coulibaly is. A folytatásban tovább növelte előnyét az NB I-es csapat, amikor a vendégek szabálytalankodtak a 16-oson belül, a megítélt büntetőt pedig Horváth Zsolt értékesítette. A Loki mezőnyfölénye megmaradt, de szépíteni tudott a Balmazújváros Kónya Márk révén. A DVSC ezután is támadott, helyzeteket dolgozott ki. A végeredményt Castillion állította be, aki közelről lőtte a hálóba az alapvonal közeléből kapott labdát.

Edzőmeccs

DVSC-TEVA – Balmazújváros FC 4-1 (2-0)

Debrecen-Pallag. Vezette: Solymosi.

DVSC: Radosevic – Nagy Z., Szatmári, Brkovics, Korhut – Jovanovic, Bódi, Szakály – Balogh N., Sidibe, Kulcsár. II. félidő: Verpecz – Lázár, Szatmári, Mészáros, Ferenczi – Bereczki, Berdó, Szécsi (Sós 70.) – Coulibaly, Castillion, Horváth Zs.

Balmazújváros : Szécsi G. (Gazsi 46.) – Karikás (Virág A. 42.), Németh Á., Vajda, Kiss L. (Bakos 46.) – Sigér – Fekete (Belényesi 46.), Hadházi (Bódis 75.), Sándor T. (Pintér 46.), Nagy K. (Viscsák 54.) – Pataki (Kónya 46.)

Gól: 1-0 Bódi (19.), 2-0 Szakály (42.), 3-0 Horváth Zs. (11-esből, 54.), 3-1 Kónya (65.), 4-1 Castillion (88.)

Magyar-norvég: fokozzák a biztonsági készültséget!

A párizsi terrortámadás áldozatainak adózik a futballvilág

Nem okozott meglepetést a mieink ellen Per-Mathias Högmo. A taktikában és a kulcsposztokon is változtathat a norvég kapitány a budapesti mérkőzésre.

Keringer blog: Storck húzása, üzenet Dzsudzsáknak