Élő közvetítés az Újpest-DVSC mérkőzésről

Budapest – Újpest-DVSC 1-1. Lencse megszerezte az elsőt.

Az OTP Bank Liga 22. fordulójának rangadóján a második helyen álló Újpest fogadja a harmadik Debrecent. A lila-fehérek a tavaszi szezonban eddig csak hazai környezetben játszottak, a mérlegük eddig egy győzelem és egy döntetlen. A Loki is kettőből kettőt nyert tavasszal, Kondás Elemér csapata a Vasas, majd a Paks elleni is magabiztosan nyert.

Játékvezető: Farkas Ádám

Újpest: Balajcza – Nagy T (Kecskés, 18.)., Heris, Litauszki, Mohl – Windecker, Bardhi – Balogh (Kabát, 76.), Andrics, Hazard 8Angelov, 46.) – Lencse. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics

DVSC: Radosevic – Jovanovics, Brkovics, Mészáros, Korhut – Varga, Szakály, Bódi, Horváth – Holman (Tisza, 46.) – Kulcsár (Sidibe, 87). Vezetőedző: Kondás Elemér

Gól: Lencse (84.-tizenegyesből) ill. Szakály (37.-tizenegyesből)

Sárga lap: Windecker (24.)

Piros lap: Bódi (83.)

90+2. perc: Vége a mérkőzésenk   90+2. perc: Bardi szöglete után kavarodás volt a debreceni tizenhatoson belül, Herishez került a labda, akinek blokkolták a lövését a vendégek.

88. perc: Egy labdaszerzés után Bardhi lőtt 25 méterről, de nem találta el a kaput

87. perc: Kulcsár helyére Sidibe érkezett a Lokiba.

84. perc: Bódi buktatta Angelovot a tizenhatoson belül. A játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot. A labda mögé Nemanja Lencse állt, aki nem hibázott 1-1.

78. perc: heris kapuralövését Radosevic ütötte szögletre.

76. perc: Balogh Balázs helyére Kabát Péter érkezett az Újpestben.

73. perc: Heris jobb oldali beadására Angelov érkezett, aki fejelt, de Radosevic védeni tudott

71. perc: Fokozaton rohamoz az Újpest. Egy beívelés után Lencse fejelt kapu mellé

70. perc: A csereként beállt Viktor Angelov lőtt 20 méterről, Radosevic vetődve hárított.

69. perc: Kecskés röviden szabadított fel egy beadás után, a labda Kulcsár elé került, aki éles szögből lőtt, de nem talált kaput

66. perc: Bardhi lőtt 25 méterről, de jócskán célt tévesztett.

62. perc: Bardhi élesen csapódó szabadrúgását Radosevic öklözte ki a mezőnybe

60. perc: Lencse ezúttal Heris beadásáról maradt le nem sokkal.

56. perc: Lencse tört be tizenhataoson belülre, majd eltűnt a debreceni védők szorításában, azonbana  játékvezető nem ítélt büntetőt.

55. perc: Tisza szögletére Brkovics érkezett, aki pár centivel fejelt a kapu mellé

50. perc: Egy Radosevicről kipattanró labdára Balogh Balázs érkezett, aki öt méterről mellé lőtt.

48. perc. Balogh Balázs beadásáról Lencse László maradt le pár centivel.

46. perc: Az Újpest kezdte a második félidőt. A lokiban Holman Dávid helyére Tisza Tibor ékezett, az Újpestben Viktor Angelov váltotta Kylian Hazard-t.

45+2. perc: vége az első félidőnek!

42. perc: Mohl Dávid kísérletezett 20 méterről, de lövése elkerülte a debreceni kaput.

40. perc: Bardhi szöglete után nagy kavarodás alakult ki a debreceni tizenhatoson belül, de a Loki védői felszabadítottak.

37. perc: Litauszki szabálytalankodott Holmannal szemben a tizenhatoson belül, a játékeveztő tizenegyest ítélt. A labda mögé Szakály Péter állt, aki higgadtan értékesítette a büntetőt 0-1.

35. perc: Nagyon jól indult a mérkőzés, de az utóbbi tíz percben csak mezőnyjáték és szabálytalanságok vannak. Mindkét csapatnak nagyon nagy a tét, ez érződik a játékon.

31.perc: Az utóbbi percekben sok a szabálytalanság. Bódi Ádám és Horváth Zsolt is ápolásra szorult.

24. perc: Windecker buktatta dr. Horváth Zsoltot. Sárga lap

23. perc: Hazard lőtt 16 méterrel, de célt tévesztett. Egyelőre kiegyenlített a mérkőzés.

21. perc: Bódi veszélyes szabadrúgása után Mohl tisztázott.

18. perc: az újpesti Nagy Tibor nem tudja folytatni a játékot, Kecskés Ákos érkezik a helyére.

14. perc. Egy veszélyes DVSC kontra után Kulcsár Tamás került helyztbe, akinek a lövését a kapuba visszasiető Nagy Tibor vágta ki. Hatalmas mentés.

12. perc: Szakály könyökölte le Bardhit a félpályánál, azonban nem kapott lapot.

11. perc: Lencse Lászót négy percen belül kétszer is lesen állították meg

6. perc: Korhut szöglete után Szakály lőtt kapura, Balajcza óriást védett.

5. perc: Bódi megpattanó lövéséből szöglet lett. A sarokrúgás veszélytelen volt az újpesti kapura.

1. perc: Balogh Balázs lőtt 18 méterről, Radosevic szögletre tornázta ki a labdát.

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést