Élő közvetítés a Paks – Vasas mérkőzésről

Paks - Kevés helyzet, három gólszerző, sima hazai siker.

Az OTP Bank Ligában a kiesés ellen menekülő Vasasnak ezúttal a hetedik helyen álló Paks otthonából kell fontos pontokat szereznie a bennmaradás kiharcolása érdekében, azonban ehhez az atomvárosi gárdának is lesz egy-két szava, amely tapadna a forduló előtt egy meccsel kevesebbet játszva is mindössze öt pontra lévő második helyen álló Újpestre.

G.:
Lenzsér (45.), Bartha (58.), Kulcsár (76.)

Sárga lap: Lenzsér (41.), Kulcsár (50.), Hahn (72.),   ill. Adamovics (29.), Vida (32.)

Kiállítva:

Játékvezető: Andó-Szabó Sándor

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Kecskés, Bertus – Papp K., Koltai (Balázs 67.), Bartha (Báló 88.) – Hahn (Szakály D. 78.)

Vasas: Nagy G. – Preklet, Korcsmár, Debreceni, Hangya – Vida M., Adamovics (Novák 60.) – Berecz, Müller, Remili (Pavlov 60.) – Ádám

Élő közvetítés:

93. perc: Véget ért a találkozó.

92. perc: Berecz fejesét Szabó a gólvonalról mentette.

86. perc: Mindkét csapat más-más okból, de már a mérkőzés végét várja.

80. perc: Jobb oldali szabadrúgás végén Preklet fejelt kapu mellé.

76. perc: Hahn a bal oldali alapvonalról középre lőtt, az ott várakozó Kulcsár Dávid jobb lábáról Nagy mellett a kapu jobb oldalában kötött ki a labda. (3-0).

70. perc: Előbb Ádám, majd Novák lőtt nem sokkal kapu mellé.

66. perc: Bertus beadása megas lett Hajnnak, akinek csak súrolta a fejét a labda, így oda a helyzet.

58. perc: Már kettővel megy a Paks! Bertus fordítását követően Bartha László két szép testcselt követően 14 méterről laposan a kapu bal oldalába lőtt. (2-0).

55. perc: Finoman fogalmazva, sajnos továbbra sem bővelkedik helyzetekben az összecsapás.

51. perc: A szabadrúgást követően a Paks tizenhatosa előtt pattogott a labda, a Vasas többször próbálkozhatott, de végül sikerült felszabadítania a hazai csapatnak.

50. perc: Kulcsár rúgta fel Remilit. Előbbi ságát kapott, utóbbit ápolni kell.

46. perc: Kezdetét vette a második játékrész. Csere nem történt egyik oldalon sem.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Vezet a Paks! Koltai a tizenhatos bal sarkához közel végzett el szabadrúgást, a középre csavart labda elment mindenki között, ez pedig meglepte Nagy Gergelyt, aki belekapott még, de az érkező Lenzsér Bence közelről a kapuba lőtt. (1-0).

35. perc: Vida távoli szabadrúgása után Preklet csúsztatott 11 méterről, de ez nem okozott gondot Molnárnak.

32. perc: Mezőnyjátékot láthat a közönség, nem forogtak veszélyben a kapuk az utóbbi percekben.

24. perc: Ismét Ádám került helyzetbe, a Vasas támadója Remili passzát követően lőtt fordulásból 11 méterről, de a paksi védők blokkolták a próbálkozást.

21. perc: Ádám lőtt 20 méterről, de a középre tartó labda nem okozott gondot Molnárnak.

17. perc: Bertus végzett el szabadrúgást a tizenhatos jobb sarkától, a rövid felsőbe tartó labdát Nagy öklözte ki.

14. perc: Mindkét csapat távoli lövésekkel próbál operálni, kiegyenlített játék folyik a pályán.

5. perc: Kecskés kezdett egyéni akcióba, majd 30 méterről kapu fölé bombázott.

3. perc: Berecz passzát követően Remili lőtt, amely előbb lepattant egy védőről, a Vasas támadója újra kapura küldte, másodjára Molnár tudott védeni.

1. perc: Andó-Szabó Sándor sípjelére vette kezdetét az összecsapás. A Vasas indította útjára a labdát.

0. perc: Hamarosan kezdődik a találkozó, tartsanak velünk!