Élő közvetítés a Paks – Újpest mérkőzésről

Paks – Bertus gólja miatt tovább szenved a fővárosi csapat.

Előzmények:

A Paks, az Újpesttel ellentétben, kiesett a Magyar Kupából, de a liláknak, ahogy mindenkinek, nagyon nehéz dolga lesz az atomvárosban. Csertői Aurél csapata ugyanis, leginkább saját környezetében képes elrontani az ellenfelek játékát. Az Újpestnek azonban nagy szüksége lenne a három pontra, utoljára ugyanis a harmadik fordulóban örülhetett győzelemnek.

Bunyó a pályán! Magabiztos volt a Vidi!

Bekő cseréje döntött, a Vasasnak tiziből sem ment!

Nagyon megalázta a Loki a Csabát!

Irányított a PAFC? az MTK a végén büntetett!

Bomba döntött a Paks-Újpesten

OTP Bank Liga, 12. forduló

Paksi FC–Újpest FC 1-0
G.:
Bertus (71.)

Játékvezető: Andó-Szabó Sándor

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Gévay, Lenzsér, Szabó J. – Papp K. – Koltai T. (Hahn 84.), Kesztyűs (Vági 90.), Bertus, Bartha – Balázs Zs. (Bajner 67.)

Újpest: Balajcza – Nagy T., Litauszki, Heris, Mohl – Bardhi, Balogh B. – K. Hazard (Sallói 76.), Balázs B. (Kabát 76.), Andrics – Diagne

Élő közvetítés:

92. perc: Vége a mérkőzésnek.

86. perc: Csak a cserék adtak okot a statisztikusoknak.

71. perc: Vezet a Paks! Bertus Lajos 23 méterről a kapu jobb oldalába bombázott. (1-0).

67. perc: Bajner Bálint debütált Pakson, Balázs Zsoltot váltotta.

61. perc: Egyedül Molnér ápolása szolgáltatott egy kis eseményt.

54. perc: Bartha lőtt Kulcsár passza után, csak centikkel ment a labda kapu mellé.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek.

40. perc: A mezőnyben gyűrik – szó szerint – egymást a csapatok.

34. perc: Andrics futott nagyot a labdával a szélen, ám a középre adása nem volt jó, mivel nem érkeztek társak…

28. perc: Kesztyűs lőtt 16 méterről, de a labdára könnyedén leért Balajcza.

20. perc: Bartha végezhetett el szabadrúgást 16 méterről, de nem talált kaput.

12. perc: Balázs Zsolt lőtt 18 méterről, nem sokkal a bal alsó mellé.

6. perc: Diagne kapott szép indítást, mellel levette, a fordulásból leadott lövését azonban Molnár kipiszkálta a léc alól.

3. perc: Szakad az eső, így a paksi pályán nem lesz könnyű dolguk a csapatoknak.

2. perc: Az újpesti szurkolók üzentek a leukémiával küzdő Lázár Bencének: „Kitartás, Bence!”

1. perc: Andó-Szabó Sándor sípjelére kezdődött az összecsapás.