Élő közvetítés a Honvéd-Videoton mérkőzésről

Budapest - Honvéd-Videoton 1-0! Megverték a bajnokot!

Kispesten kezdi meg a szereplését a címvédő Videoton. A támogatási rendszer értelmében a fehérváriak öt légióssal is felállhatnának, ám csak négyen – Danilovics, Oliveira, Ivanovszki, és Luijckx kaptak bizonyítási lehetőséget a kezdőcsapatban. Kispesten várják vissza az ultrákat a meccsre, az előbb már hallottuk, hogy a stadion előtt ott voltak a fanatikusok. A kezdés előtti percekre viszont beérkeztek a Kanyarba, amely – egyelőre – félig telt meg. A kezdésre megérkezett mintegy 50 fehérvári ultra is. OTP Bank LIga, 1. fordulóHonvéd-Videoton 1-0Játékvezető: Vadd II. IstvánHonvéd: Kemenes – Botka, Ignjatovics, Bobál D., Baráth – Nagy G. Kamber (Gazdagm 64.), Hidi – Vécsei (Vernes, 76.), Youla, Holender (Csábi, 89.)Videoton: Danilovics – Szolnoki, Juhász, Lang, Fejes – Simon (Pátkai, 17.)  – Gyurcsó, Luijckx, Kovács (Treboic, 69.), Oliveira (Koltai, 78.) – IvanovszkiG.: Youla (84.)Sárga lap: , Botka (45.), Kamber (58.), ill. Lang (38.), Juhász (49.), Szolnoki (85.)Piros lap: Lang (83.)  94.. p.: Vége, megverték a bajnokot! 90. p.: 4 perc hosszabbítás. 84. p.: Vezet is a Honvéd. Szabadrúgás után Youla elé került a labda, aki 7 méterről a jobb alsóba lőtt, 1-0! 83. p.: Lang Ádám meg is kapta a második sárgáját, emberelőnyben a kispestiek. 74. p.: A meccs helyzete: Holender kiugratása után Youla lőhetett 13 méterről középről, de a kivetődő Danilovic bravúrral hárított. 72. p.: Gyurcsó szabadrúgásból, a jobbösszekötő helyéről, 18 méterről lőtt a bal felső sarok mellé. 68. p.: Youla bolondította meg a védőket a bal oldalon, majd befelé húzott és 10 méterről lőtt a jobb oldalhálóba. 60. p.: Hidi szabadrúgásból, 24 méterről, a jobbösszekötő helyéről lőtt magasan fölé. 58. p.: Az utóbbi percekben a mezőnyben küzdöttek a felek. 49. p.: Lang után Juhász is besárgult a Vidi középső védői közül. Ez még fontos lehet… 46. p.: Csere nélkül folytatódik a meccs. 45. p.: Szünet!  fotó: vidi.hu 42. p.: Holender jobb oldali szabadrúgása után Vécsei fejelt a jobb kapufa mellé becsúszva, 9 méterről. 39.p.: Vécsei szabadrúgásból, 22 méterről lőtt fölé. 37. p.: Kamber bedobása után Vécsei fordult le a védőjéről, jobbról beadott, az ötös túloldali csücskénél Szolnoki fejelt ki a labdát Baráth elől. A szögelt után Youla 7 méterről fejelt centikkel a bal alsó sarok mellé. 32. p.: Youla vezette rá a labdát a fehérvári védelemre a jobbösszekötő helyén, majd 28 méterről lőtt, a védőkön megpattant a labda, de Danilovics a bal kapufa mellett, vetődve mentette meg a csapatát a szöglettől. 29. p.: Fejes kanalazta vissza a labdát az ötös közelébe, ott Juhász fejelt, de Kemenes biztosan hárított. 26. p.: Vécsei adott be élesen jobbról, Youla tisztán fejelhetett 12 méterről, de a kapu fölé bólintott. 19. p.: A meccs eddigi legnagyobb helyzete: Ivanovszki készítette le Kovácsnak a zsugát, aki átvétel után, 13 méterről lőtt, de Bobál, az utolsó pilanatban, becsúszva szögletre blokkolt.  fotó: vidi.hu 16. p.: Oliveira adta be laposan jobbról a labdát, Bobál beleért az ötösnél, amely veszélyesen csavarodott így a jobb alsó sarok irányába, de végül elkerülte azt. 13. p.: Youla a tizenhatos vonalánál keresztbe passzolt Vécsei elé, aki átvétel után Juhászba lőtt. A kontrából előbb Oliveire elől Ignjatovics, majd a lepattanóból Baráth mentett Kovács elől. 10. p.: Youla fejese után Kamber elé pattant volna a labda, ám Juhász és Lang együttes erővel szabadítottak fel a kispesti elől a tizenhatos bal sarkánál. 6. p.: Oliveira próbálkozott az először lövéssel, ám 20 méterről nem élete löketét eresztette meg. 3. p.: A Honvéd kezdett aktívabban, eddig a Vidi térfelén zajlott a játék. Helyzet még nem volt. 1. p.: Úgy kezdődött el a meccs, hogy mindkét tábor bíztatja a kedvenceit. Csak remélni lehet, hogy nem hagy alább a hangulat.  Meglepte a Vasas a Diósgyőrt, de… Többen is döntési szituációba kerültek az Újpest-Pakson