Élő közvetítés a DVTK-Paks mérkőzésről

Miskolc – Griffiths pontot mentett a Diósgyőrnek.

Előzmények:

Továbbra is az elvártak alatt teljesít a DVTK, a szárnyaló Paks viszont a hatodik győzelmét is megszerezheti egymás után. A mérkőzést megelőzően Bekő Balázs elmondta, szerinte most másodlagos az elemzés, míg Csertői Aurél miskolci katlanról beszélt.

(fotó:nso.hu)

Élő közvetítés a Haladás-Újpest mérkőzésről  Élő közvetítés a Videoton-MTK mérkőzésről  Élő közvetítés a Bp. Honvéd-Békéscsaba mérkőzésről  Élő közvetítés a Vasas-Puskás Akadémia mérkőzésről

OTP Bank Liga, 17. forduló

Diósgyőr-Paks 1-1 (0-1)
G.: Griffiths (87.), ill. Balázs Zs. (32.)
Kiállítva: Grumic (65.)

Játékvezető: Solymosi Péter

DVTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás Husic – James (Bacsa 54.), Kitl – Barczi, Grumics, Koman (Bognár 67.)– Novothny (Griffiths 54.).

Paks: Molnár – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Kesztyűs (Vági 84.) – Koltai (Hahn 70.), Kecskés, Bertus, Bartha – Balázs Zs. (Bajner 88.)

Élő közvetítés:

93. perc: Vége a mérkőzésnek.

87. perc: Egyenlített a DVTK! Okuka jobb oldali beadására Molnár rosszul mozdult ki, ezt kihasználva Georges Griffiths fejjel átemelte a kapust. (1-1).

75. perc: Szabó beadásáról centikkel maradt le Bertus.

74. perc: Megy előre becsülettel emberhátrányban is a DVTK, de egyelőre nem sok sikerrel.

65. perc: Grumic rúgta fel cysúnyán Szabó Jánost, amiért azonnal piros lapot adott a játékvezető!

59. perc: Okuka jobb oldali beadásába Griffiths piszkált bele a röviden, Molnár azonban nagyot védett.

54. perc: Barczi húzott balról befelé, majd lőtt 16 méterről, de nem talált kaput.

49. perc: Bertus lőtt a tizenhatos sarkáról centikkel kapu fölé.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek.

34. perc: Koman szabadrúgása Manjekar érintésével került Novothny elé, aki 5 méterről nem tudott a kapuba találni.

32. perc: Vezet a Paks! Koltai jobb oldali beadására remekül érkezett Balázs Zsolt, aki 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. (0-1).

27. perc: Előbb Barczi 20 méteres lövését védte Molnár, majd a kipattanót Grumic küldte vissza, de Molnár ezt is hárítani tudta. Nagy lehetőségek maradtak ki.

23. perc: Előbb Kitl kiugrását Molnár szép kifutással akadályozta meg, maj az ellentámadásból előbb Rados védte Kulcsár lövését, a kipattanót pedig Bartha lőtte nem sokkal a kapufa mellé.

20. perc: Koman ívelt a bal oldalról, 23 méterről szabadrúgást a kapu elé, Lipták ugrott a legmagasabbra, de nem tudta már kapura irányítani a labdát.

17. perc: Bartha lőtt 17 méterről, de Rados vetődve szépen védett.

12. perc: Grumics szánta el mnagát lövésre 21 méterről, de a labdát blokkolni tudta a vendég védelem.

4. perc: Balázs Zsolt éles szögből a kapu előtt keresztbe lőtte a labdát.

3. perc: Miskolcon is esik az eső, amely nem könnyíti meg a játékosok helyzetét, elég mély a talaj.

1. perc: Elkezdődött az összecsapás. A Paks indította útjára a labdát.