Élő közvetítés a Békéscsaba-Újpest mérkőzésről

Békéscsaba – Békéscsaba-Újpest 1-0. A hajrában lőtt gól döntött.

Az életéért küzdő sereghajtó Békéscsaba az OTP Bank Liga 26. fordulójában azt az Újpestet fogadja, amelytől a hétközi Magyar Kupa elődöntő első mérkőzésén 2-0-s vereséget szenvedett a Szusza Ferenc Stadionban, így a visszavágás vágya is fűtheti a viharsarki gárdát.

OTP Bank Liga, 26. forduló

Békéscsaba-Újpest 1-0 (0-0)
G.: Paukner (89.)

Kórház utcai Stadion

Játékvezető: Erdős József

Békéscsaba: Mursits – Bényei, Fehér Zs., Vaskó, Fabio – Birtalan (Balog 94.), Spitzmüller, Takács Zs., Laczkó (Paukner 76.) – Calvente, Punosevac.

Újpest: Balajcza – Diarra, Kálnoki Kis, Litauszki, Balogh B. – Bardhi (Cseke 77.), Andrics, Windecker, K. Hazard – Lencse (Mohl 55.), Angelov (Kabát 64.).

Sárga lap:

Piros lap:

Élő közvetítés:

93. perc: Véget ért a mérkőzés.

89. perc: Vezet a Békéscsaba! Calvente ível a kapu elé szögletből, Punosevac megcsúsztatta a labdát az ötösnél, a berobbanó Paukner a bal oldali kapufa mellett két méterről fejelt a hálóba. (1-0).

78. perc: Windecker lőtt 22 méterről, de ezúttal sem talált kaput az újpesti középpályás.

72. perc: Punosevac lőtt 30 méterről, de a labda ezúttal is jócskán elkerülte a kaput.

70. perc: Windecker lőtt 16 méterről, de csúnyán mellé szállt a próbálkozása.

61. perc: Helyzetek nélkül csordogálnak a percek.

53. perc: Punosevac jobb oldali beadását követően nagy kavarpdás volt az újpesti tizenhatoson belül, végül Diarra tudott felszabadítani.

50. perc: Ismét Spitzmüllert kellett ápolni, de vissza is tért a pályára.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Fabio lőtt a tizenhatos sarkáról szabadrúgást, a labda kapu fölé szállt.

44. perc: Calvente a bal oldalról középre csavarja a labdát, az érkező Birtalan 10 méterről bombáz kapura, Balajcza szögletre üti a próbálkozást.

41. perc: Punosevac kapott labdát a tizenhatoson belül, a lövését lábbal védte Balajcza, majd a kipttanónál ismételhetett a hazai támadó, de fölé lőtt.

36. perc: Az utóbbi percek helyzetek nélkül teltek.

29. perc: Bardhi lőtt 30 méterről, de Takács blokkolta a próbálkozást.

23. perc: Andrics beadását Lencse lőtte kapura 5 méterről, de nagy helyzetben épp Mursitsba sikerült bombázni.

22. perc: Takács lőtt 30 méterről kapura, Balajczának nem okozott gondot.

16. perc: Lencse lekészítése után Hazard lőtt 16 méterről, a lapos próbálkozást Mursits védeni tudta.

12. perc: Birtalan beadása után az imént még ápolásra szoruló Spitzmüller centikkel lőtt csak kapu fölé.

11. perc: Bardhit és Spitzmüllert kell ápolni egy ütközés után.

10.perc: Helyzetek nélkül telt el az első tíz perc.

6. perc: Balajcza húzta le szépen Laczkó Zsolt beadását.

1. perc: Erdős József sípjelére kezdetét vette a találkozó.