Bekő elátkozott DVTK-ról beszélt az öt kapufa után

Ausztria - Az Admira Wacker ellen játszottak a miskolciak.

Lejátszotta második idei felkészülési mérkőzését is a DVTK. Az osztrák ellenfél az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, noha a diósgyőriek egyáltalán nem játszottak alárendelt szerepet. A második játékrészben Nikházi révén szépített a DVTK, majd Grumić egyenlített. Mindkét oldalon sok helyzet maradt ki, többször csattantak a kapufák is, az eredmény igazságosnak mondható. Soha rosszabb döntetlent.  –Látszott, hogy ellenfelünk már a felkészülés utolsó szakaszában jár. Nagyon frissek voltak és robbanékonyak, ez főleg az első félidőben ütközött ki. Amikor már gyorsabban tudtunk játszani és felvettük a ritmust, akkor már nekünk is megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre. Először azt hittem, hogy el vagyunk átkozva, mert rúgtunk vagy öt kapufát. Az első félidőben voltak helyzeteink, ziccereink nekünk is, nem sikerült kihasználni. A második játékrészben azonban sikerült két lehetőséget gólra váltanunk. Vannak gondok a védekezésünkben, de az idő elegendő lesz arra, hogy stabilizáljuk ez a csapatrészt is. Bátran játszottunk, kombinatívak voltunk, jó kis edzőmérkőzés volt – mondta Bekő Balázs, a DVTK trénere a klub honlapjának. Felkészülési mérkőzésAdmira Wacker – Diósgyőri VTK 2-2 Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Kovács G., Lipták, Nemes – Egerszegi – Nikházi (Barczi, 65.), Bognár (Boros, 65.), Koman, Bacsa – GrumićG.: Starkl a (14., 35), Nikházi (57), Grumic (74) FTC: EL-csoportkör és bajnoki arany a cél

Kibékült-e a Loki tulajdonosa a várossal?