Bekő Balázs döntetlennel debütált a DVTK kispadján

Miskolc - Az új tréner teljes sort cserélt a szünetben.

A DVTK kedd este lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését. Bekő Balázs, a miskolci egylet nyáron kinevezett vezetőedzője döntetlennel debütált a borsodiak kispadján, miután hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a szlovák második ligás rimaszombati csapattal. A félidőbe teljes sort cserélő DVTK-nak több lehetsőge is volt a gólszerzésre, de végül mind kimaradt.   fotó: minap.hu  Felkészülési mérkőzés DVTK–Rimavská Sobota 0–0DVTK, 1. félidő: Antal – Csicsvári, Lipták, Kovács G., Nemes – Koman – Bognár I., Nikházi, Gosztonyi, Bacsa – Grumics.2. félidő: Rados – Eperjesi, Csicsvári, Németh, Nemes – Halmai R. – Takács T., Barczi, Boros, Icsó – Grififths.   [video:https://youtu.be/LY5Scd8uZRA width:610]