Az Újpest ellen támadt fel poraiból a Videoton

Székesfehérvár - Gyurcsó duplázott, Kabát Péter újra a pályára lépett.

A nagy bajban lévő Videoton olyan kezdővel várta az elmúlt két meccsét elvesztő Újpestet, hogy az bizony irigylésre méltó, persze az NB I szintjéhez igazodva. Ezek után érthetetlen,  hogy miért az utolsó előtti helyről várta a fehérvári találkozót a Vidi..,de ez egy másik történet.    A mérkőzést egy hajszállal a vendégek kezdték jobban, de a találkozó első 45 perce után volt némi hiányérzete a nézőknek. Igaz, a Vidi egyetlen szép ellentámadásáról nem szabad megfeledkezni, és az azt lezáró Balajcza védésről. Minden más a küzdelemről szólt.  A szünet után már aktívabbak voltak a csapatok, de a gól igazából egyik fél játékában sem volt benne. Ezen azonban segített Mohl Dávid! A vendégek védőjének látványos kezezése után könnyű dolga volt Solymosi Péter játékvezetőnek. A büntetőt Gyurcsó pedig belőtte. A gól után tovább szaporodtak az Újpest gondjai, Heris ugyanis a kiállítás sorsára jutott.  A maradék időt pedig okosan tördelte a hazai egylet, majd amikor a vendégek kockáztattak, két ellentámadásukat kihasználták Gyurcsó és a csereként beállt Kovács István révén. A vendégek csak annak örülhettek, hogy Kabát Péter hosszú sérülését követően pályára lépett.  Videoton-Újpest 3-0 (0-0). Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!    Thomas Doll: „Nehéz hátizsákot cipeltek a játékosok”  Böde találata elég volt a kilencedik Fradi-sikerhez  Kondás remek megérzése döntött a Vasas-Lokin  Így nem bírt egymással a Paks és az MTK  DVTK-PAFC: hányszor lehet azt hinni, hogy vége?  Király volt a hős a Hali-Honvédon