A Loki már az első félidőben kiütötte a Vasast

Debrecen – Bódi és dr. Horváth remekelt, Holman góllal debütált.

A DVSC esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést, ugyanis az első támadásából megszerezte a vezetést a korábban a Vidi által is csábított Bódi Ádám révén, aki a bal alsó sarokba lőtt (1-0). Az „egymillió eurós” középpályás szép gólt lőtt a Vasasnak, majd a 25. percben gólpasszt adott dr. Horváth Zsoltnak (2-0), aki szintén agilisan futballozott az első játékrészben.

A találkozó ideje korán eldőlt, mivel a Loki a 35. percben a télen igazolt Holman Dávid találatával megszerezte a harmadik gólját is, a korábbi Fradi-játékos egy lecsorgó labda után bombázott Nagy Gergely hálójába (3-0). A Vasasnak a folytatásra csak annyi maradt, hogy megpróbálja elkerülni a nagyobb arányú vereséget.

fotó: mti

A fordulás után sem állt le a Loki, a 47. percben Szakály Péter jobb oldali beadását Ibrahima Sidibe lőtte estében a Vasas kapujába (4-0). Ezután a debreceni publukim azt hihette, hogy folytatódik az első félidőben mutatott gála, de hazaiak inkább tartalékolt a folytatásra, hiszen hosszú a szezon.

Az utolsó húsz percben a Vasas veszélyeztetett, de Korcsmár Zsolt majd Hangya Szilveszter lövése is elkerülte a kaput. A lefújás előtt még dr. Horváth Zsolt is ziccerbe került, de Nagy Gergely védeni tudott, így az eredmény már nem változott. Kondás Elemér csapata remekül kezdte a tavaszt, míg a Vasas teljesítményén egyelőre nem látszik a német munka.

DVSC–Vasas 4–0 (3–0). Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!