Mezőkövesd ZsóryMezőkövesdFerencvárosMezőkövesd-Fradi 2-0

A kövesdi Di Maria ütötte az első szöget a Fradi koporsójába!

Simon Zoltán - 2016. december 03. szombat 17:57
Mezőkövesd – Megérdemelten nyert Pintér Attila együttese
Kép forrása: mlsz.hu

Küzdelem dominált a Mezőkövesd és a Ferencváros mérkőzésének első félidejében, a játékrész végén Molnár szemfülessége vezetést eredményezett a hazai csapatnak. A második félidőben sem tudott megújulni a Fradi, és a Kövesd megérdemelten nyerte a találkozót.

A mérkőzés gyorselemzése

A Kövesd fegyelmezetten kezdte a mérkőzést, de játékába nagyon sok hiba vegyült. A zöld-fehérek pedig elég ötlettelenül futballoztak ahhoz, hogy feltörjék a haza reteszt. A játékrész végén Pintér Ádám bizonytalanságát Molnár használta ki. A kövesdi Di Maria közelről lőtt Dibusz mellett a kapuba. A szünetben hiába cserélt kettőt az FTC, nem tudtak megújulni a vendégek. Bacelic jogos büntetője pedig eldöntötte a mérkőzést!

A mérkőzés kulcspillanata: az első gól

Molnár vezető gólja. Szemfülesen lőtt a Fradi kapujába.

A mérkőzés főszereplője: Stipe Bacelic-Grgic

Remekül irányította a hazaiakat, gólpasszt adott és gólt is lőtt. Kiemelkedő teljesítménnyel rukkolt elő.

A mérkőzés osztályzata 10/9

A Mezőkövesd - Ferencváros mérkőzés 2-0 Élő közvetítés a linkre kattintva olvasható.