A Honvéd megnyert meccset adott ki a kezéből a Loki ellen

Budapest – Hat gól, felállt a DVSC a padlóról, Tiszáé a slusszpoén.

Az OTP bank Liga 3. fordulójának záró összecsapásán a Debrecen a Budapest Honvéd vendége volt.

Az összecsapást a Honvéd kezdte jobban, már a 12. percben előnyhöz jutott, igaz ehhez egy kis szerencse is kellett a kispesti csapatnak, mivel Zsidai László a saját hálójába csúsztatott. A folytatásban is támadásban maradt a fővárosi gárda, a Debrecen körülményesen játszott. Sokáig azonban kimaradtak a helyzetek, egészen a 40. percig, ekkor Botka Endre szép góllal növelte az előnyt. Mikor azonban túlságosan megnyugodhatott volna a hazai publikum, Ignjatovics rossz felszabadítása után Geoffrey Castillion még az első félidőben szépíteni tudott.

(fotó:honvedfc.hu)

A második játékrész is kiválóan kezdődött kispesti szempontból, a hazai csapatot nem törte meg a bekapott gól, és szinte azonnal visszaállította a kétgólos előnyt Filip Holender szabadrúgása után. A találat után a helyzeteket tekintve igazi adok-kapok alakult ki, mindkét oldalon adódtak kiváló lehetőségek, amelyből a Loki tudott betalálni, Balogh Norbert Kemenes Szabolcs hibáját kihasználva talált a kapuba. Mint kiderült, ez a hiba végzetesnek bizonyult, mivel az utolsó másodpercekben Tisza Tibor révén a Debrecen még begyötört egy gólt, egyenlíteni tudott, így a Honvéd már megnyert meccset adott ki végül a kezéből.

Bp. Honvéd – Debrecen 3-3. A mérkőzés részletes tudósítása a linkre kattintva olvasható!