Tudósítás

Diósgyőr, néző
Játékvezető:
Bognár Tamás (Ring György, Kispál János)
Gólszerző(k): W. Alves (40.), Tisza (54.), illetve Pölöskei Zs. (14.), Bese (66.)
Sárga lap: Takács P. (31.), Kosztics (61.), illetve Kanta (27.), Kálnoki Kis (89.)
Kiállítás: Kosztics (második sárga lap, 88.)

92'
Ladányi lőtt 6 méterről fölé.
89'
Kálnoki Kis is kapott sárga lapot buktatásért.
88'
Kosztics hátulról buktatta Vargát, ezzel kiérdemelte a második sárga lapját, és ezzel a pirosat is.
86'
Varga Sz. lódult meg a hazai kapu felé, majd 15 méterről lőtt, és Rajics lábbal védett.
84'
A harmadik cseréjét is kihasználta az MTK, Vass lement, Varga Sz. bejött.
77'
Gohér balról, a tizenhatos sarkától, ballal durrantott a léc fölé.
74'
Meglepően cserélt a Diósgyőr: Tisza helyére a védő Gohér állt be.
66'
Egyenlített az MTK! Kanta indította remek ütemben a bal oldalon Besét, aki befelé vezette a labdát, majd 12 méterről óriási erővel bombázott a léc alá. 2-2
66'
A DVTK cserélt: Seydit váltotta Barczi.
61'
Kosztics a felezőkörben megrúgta Kantát, sárga lappal fizetett érte.
60'
Rudolf jobbról, 18 méterrel alig lőtt a jobb alsó sarok mellé.
59'
Ladányi állt be Pál A. helyére a vendégeknél.
57'
Seydi szép csellel ment el a bal oldalon, az alapvonaltól a középen érkező Tiszához passzolt, ám Groppioni gyors vetődéssel kiütötte a labdát. Nagy mentés volt!
56'
Rudolf lövését védte Groppioni, majd Bacsa lőtt mellé 12 méterről.
54'
Vezetést szerzett a DVTK! Tisza balról, a tizenhatos sarka elől végezhetett el szabadrúgást, és jobbal pompásan tekerte a labdát a jobb felső sarokba. 2-1
52'
Fejes egy gondolatnyival későn, és így lesen kapta a labdát, hiába lőtt a hálóba.
52'
Vukmir veszélyesen tette le mellel a labdát, Groppioni gyors vetődéssel csípte el azt Seydi elől.
46'
Folytatódott a találkozó. Mindkét csapat cserélt, a Diósgyőrbe Kosztics állt be Takács P. helyére, az MTK-nál Horváth P-t Bese váltotta.
45'
Vége az első félidőnek.
45'
Egy bal oldalon vezetett hazai támadás végén Bacsa az ötösről a lécre bombázta a labdát.
40'
Ami nem sikerült hat perccel korábban, sikerült most: Tisza szögletét követően Alves 8 méterről fajelt a bal alsó sarokba. 1-1
36'
Rudolf próbálkozott messziről, de eltévesztette a jobb alsó sarkot.
34'
Tisza jobb ról érkező szöglete után Alves 10 méterről fejelt alig a jobb kapufa mellé.
31'
Most Takácsnak vette elő a sárga lapot Bognár játékvezető, mert a hazai játékos visszarántotta a meglóduló Pált.
28'
Pölöskei vezette fel a labdát, levitte egészen az alapvonalig, jól adott be a középen érkező Vukmirhoz, ám az MTK játékosának feje elől Hanek lábbal szögletre mentett.
27'
Kanta besárgult, mert a hazai térfélen buktatta Seydit.
22'
Husic szabadrúgásból, 32 méterről magasan a kapu fölé lőtte a labdát.
16'
Rudolf jobbról adott Seydí elé, aki 7 méterről a vetődő Groppioni térdét találta el, majd a róla leperdülő labdát a védők kivágták a mezőnybe.
14'
Mozgalmas mezőnyjáték után vezetést szerzett az MTK. Kanta egy szabadrúgásból Pölöskei Zs. elé gurította a labdát, aki rákészülhetett a lövésre, majd 27 méterről a bal felső sarokba bombázott. 0-1