NB2 logó
NB3 logó
vb2018keretekprogrammeccsek

Vb2018: íme, az eddigi világbajnoki keretek - teljes program

Simon Zoltán - 2018. május 15. kedd 16:36
Oroszország - A végleges, 23-as kereteket június 4-ig kell leadni, a 35-ösöket ma.
Tizennyolc résztvevő válogatott szövetségi kapitánya bő, a brazilok és az izlandiak szakvezetője viszont már utazó keretet hirdetett a június 14-én kezdődő vb-re. A francia és az angol kereten kívül hiányzik még, Szaúd-Arábia, Uruguay, Spanyolország, Marokkó, Svájc, Szerbia, Svédország, Belgium, Szenegál és Japán bő kerete. Cikkünk folyamatosan frissül!
 
A bő vb-keretek csoportonként:
 
A csoport:
Oroszország:
kapusok:
Igor Akinfejev (CSZKA Moszkva), Vlagyimir Gabulov (Club Brugge), Szoszlan Dzsanajev (Rubin Kazany), Andrej Lunev (Zenit)
 
védők:
Vlagyimir Granat (Rubin Kazany), Szergej Ignasevics (CSZKA Moszkva), Fjodor Kudrjasov (Rubin Kazany), Ilja Kutepov (Szpartak Moszkva), Roman Nojstedter (Fenerbahce), Konsztantyin Raus (Dinamo Moszkva), Andrej Szemjonov (Amat Groznij), Igor Smolnyikov (Zenit), Mario Fernandes (CSZKA Moszkva)
 
középpályások:
Jurij Gazinszkij (FK Krasznodar), Alekszandr Golovin (CSZKA Moszkva), Alan Dzagojev (CSZKA Moszkva), Alekszandr Erohin (Zenit), Jurij Zsirkov (Zenit), Roman Zobnyin (Szpartak Moszkva), Daler Kuzjajev (Zenit), Anton Mirancsuk (Lokomotiv Moszkva), Alekszandr Szamedov (Szpartak Moszkva), Alekszandr Tasajev (Dinamo Moszkva), Gyenyisz Cserisev (Villarreal)
 
támadók:
Artyom Dzjuba (Arsenal Tula), Alekszej Mirancsuk (Lokomotiv Moszkva), Fjodor Szmolov (FK Krasznodar), Fjodor Csalov (CSZKA Moszkva)
 
szövetségi kapitány: Sztanyiszlav Csercseszov
 
Egyiptom:
kapusok:
Esszam El-Hadarj (al-Taavoun), Serif Ekramj (al-Ahli), Mohamed Avad (Ismaily), Mohamed El-Senavj (al-Ahli)
 
védők:
Ahmed Faszj (al-Ahli), Ahmed Elmohamadj (Aston Villa), Mohamed Abdel-Safj (al-Fateh), Ahmed Hegazi (West Bromwich Albion), Omar Gaber (Los Angels FC), Ali Gabr (West Bromwich Albion), Szaad Szamir (al-Ahli), Karim Hafez (Lens), Ajman Asraf (al-Ahli), Amro Tarek (Orlando City), Mahmoud Hamdj (Zamalek)
 
középpályások:
Mohamed Elneny (Arsenal), Abdallah Szaid (KuPS), Mahmoud Sikabala (al-Raed), Mahmoud Trézéguet (Kasimpasa), Ramadan Sobhi (Stoke City), Tarek Hamed (Zamalek), Mahmoud Kahraba (al-Ittihad), Amr Varda (Atromitosz), Szam Morszj (Wigan Athletic), Mahmoud Abdel Aziz (Zamalek)
 
támadók:
Mohamed Szalah (Liverpool), Marvan Mohszen (al-Ahli), Ahmed Hasszan Kouka (Braga), Ahmed Gomaa (al-Maszri)
 
szövetségi kapitány: Héctor Cúper
 
Szaúd-Arábia:
 
szövetségi kapitány: Juan Antonio Pizzi
 
Uruguay:
 
szövetségi kapitány: Óscar Tabárez
 
B csoport:
Portugália:
kapusok:
Anthony Lopes (Olympique Lyon), Beto (Sporting), Rui Patrício (Sporting)
 
védők:
Antunes (Getafe, spanyol), Bruno Alves (Rangers, skót),  Joao Cancelo (Inter), Cedirc (Southampton, angol) Jose Fonte (Dalian Aerbin, kínai), Luís Neto (Fenerbahce, török), Mário Rui (Napoli, olasz), Nelson Semedo (Barcelona, spanyol), Pepe (Besiktas, török), Rolando (Olympique Marseille), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund, német), Ruben Dias (Benfica), Ricardo (Porto)
 
középpályások:
Adrien Silva (Leicester, angol), Bruno Fernandes (Sporting FC), Ruben Neves (Wolverhampton Wanderers, angol), Joao Moutinho (AS Monaco, francia), Bernardo Silva (Manchester City, angol), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moszkva, orosz), André Gomes (Barcelona, spanyol), Joao Mário (West Ham United, angol), Rony Lopes (Monaco), Sergio Oliveira (Porto), William (Sporting CP)
 
 
támadók:
Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Goncalo Guedes (Valencia), André Silva (AC Milan), Gelson Martins (Sporting), Eder (Lokomotív Moszkva, orosz), Nani (Lazio, olasz), Paulinho (Braga), Ricardo Quaresma (Besiktas, török)
 
szövetségi kapitány: Fernando Santos
 
 
 
 

null

null

 
 
 
Irán:
kapusok:
Alireza Beiranvand (Perszepolisz), Mohammad Rasid Mazaheri (Zob Ahan), Hosszein Hosszeini (Eszteglal), Amir Abedzadeh (Marítimo)
 
védők:
Dzsalal Hosszeini (Perszepolisz), Steven Beitaszour (Los Angeles FC), Ramin Rezaeian (Oostende), Vouria Gafouri (Eszteglal), Mohammad Reza Hanzadeh (Padideh), Mohammad Anszari (Perszepolisz), Milad Mohammadi (Ahmat Groznij), Pedzsman Montazeri (Eszteglal), Szaeid Agaei (Szepahan), Omid Noorafkan (Eszteglal), Morteza Pouraligandzsi (al-Szadd), Madzsid Hosszeini (Eszteglal), Rouzbeh Chesmi (Eszteglal)
 
középpályások:
Maszoud Sodzsaei (AEK Athén), Szaeid Ezatolahi (Amkar Perm), Szaman Goddosz (Östersund), Ashkan Dedzsagah ( Nottingham Forest), Ahmad Abdollahzadeh (Foolad), Omid Ebrahimi (Eszteglal), Mehdi Torabi (Szaipa), Szorous Rafiei (al-Khor), Ehszan Hadzsszafi (Olympiakosz), Ali Karimi (Szepahan), Ali Golizadeh (Szaipa), Vahid Amiri (Perszepolisz)
 
támadók:
Karim Anszarifard (Olympiakosz), Szardar Azmoun ( Rubin Kazany), Reza Gucsannezsad (Heerenveen), Alireza Dzsahanbakhsh (AZ Alkmaar), Mehdi Taremi (al-Garafa), Kaveh Rezaei (Charleroi)
 
szövetségi kapitány: Carlos Queiroz
 
Spanyolország:
 
szövetségi kapitány: Julien Lopetegui
 
Marokkó:
 
szövetségi kapitány: Hervé Renard
 
C csoport:
Dánia:
kapusok:
Kasper Schmeichel (Leicester City), Jonas Lössl (Huddersfield Town), Frederik Ronow (Bröndby), Jesper Hansen (FC Midtjylland)
 
védők:
Simon Kjaer (Sevilla), Andreas Christensen (Chelsea), Mathias Jörgensen (Huddersfield Town), Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach), Andreas Bjelland (Brentford), Henrik Dalsgaard (Brentford), Peter Ankersen (FC Köbenhavn), Jens Stryger (Udinese), Riza Durmisi (Real Betis), Jonas Knudsen (Ipswich), Nicolai Boilesen (FC Köbenhavn)
 
középpályások:
William Kvist (FC Köbenhavn), Thomas Delaney (Werder Bremen), Lukas Lerager (Girondins Bordeaux), Lasse Schone (Ajax Amsterdam), Mike Jensen (Rosenborg), Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Daniel Wass (Celta Vigo), Pierre-Emile Höjbjerg (Southampton), Mathias Jensen (FC Nordsjaelland), Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruna), Robert Skov (FC Köbenhavn)
 
támadók:
Pione Sisto (Celta Vigo), Martin Braithwaite (Girondins Bordeaux), Andreas Cornelius (Atalanta), Viktor Fischer (FC Köbenhavn), Yussuf Poulsen (RB Leipzig), Nicolai Jörgensen (Feyenoord), Nicklas Bendtner (Rosenborg), Kasper Dolberg (Ajax Amsterdam), Kenneth Zohore (Cardiff City)
 
szövetségi kapitány: Age Hareide
 
Ausztrália:
kapusok:
Mat Ryan (Brighton/angol), Danny Vukovic (Genk/belga), Brad Jones (Feyenoord/holland)
 
védők:
Aziz Behich (Bursaspor/török), Milos Degenek (Yokohama F. Marinos/japán), Matthew Jurman (Suwon Bluewings/dél-koreai), James Meredith (Millwall/angol), Josh Risdon (Western Sydney), Trent Sainsbury (Grasshoppers/svájci), Fran Karacic (NK Lokomotiv Zagreb/horvát)
 
középpályások:
Josh Brillante (Sydney FC), Mile Jedinak (Aston Villa/angol), Jackson Irvine (Hull City/angol), Robbie Kruse (VfL Bochum/német), Massimo Luongo (Queens Park Rangers/angol), Mark Milligan (al-Ahli/szaúdi), Aaron Mooy (Huddersfield Town/angol), Tom Rogic (Celtic/skót), James Troisi (Melbourne Victory)
 
támadók:
Tim Cahill (Millwall/angol), Tomi Juric (FC Luzern/svájci), Matthew Leckie (Hertha BSC/német), Andrew Nabbout (Urawa Red Diamonds/japán), Nikita Rukavytsya (Makkabi Haifa/izraeli), Dimitri Petratos (Newcastle Jets), Daniel Arzani (Melbourne City)
 
szövetségi kapitány: Bert van Marwijk
 
Peru:
Kapusok:
Pedro Gallese (Veracruz), José Carvallo (UTC), Carlos Cáceda (Veracruz)
 
védők:
Luis Abram (Vélez Sarsfield), Luis Advíncula (BUAP), Miguel Araujo (Alianza Lima), Aldo Corzo (Universitario de Deportes), Nilson Loyola (Melgar), Christian Ramos (Veracruz), Alberto Rodríguez (Junior), Anderson Santamaría (Puebla), Miguel Trauco (Flamengo)
 
Középpályások:
Pedro Aquino (BUAP), Wilmer Cartagena (Veracruz), Christian Cueva (Sao Paulo), Edison Flores (Aalborg), Paolo Hurtado (Vitória Guimaraes), Sergio Pena (Granada), Andy Polo (Portland Timbers), Renato Tapia (Feyenoord), Yoshimar Yotún (Orlando City)
 
támadók:
André Carrillo (Watford), Raúl Ruidíaz (Morelia), Jefferson Farfán (Lokomotiv Moszkva)
 
szövetségi kapitány: Ricardo Gareca
 
Franciaország:
Didier Deschamps szövetségi kapitány május 17-én, az EL-finálé után egy nappal teszi közzé névsorát.
 
D csoport:
Horvátország:
kapusok:
Danijel Subasic (AS Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb), Karlo Letica (Hajduk Split)
 
védők:
Vedran Corluka (Lokomotiv Moszkva) Domagoj Vida (Besiktas), Ivan Strinic (Sampdoria), Dejan Lovren (FC Liverpool), Sime Vrsaljko (Atlético Madrid), Josip Pivaric (Dinamo Kijev), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Matej Mitrovic (FC Brugges), Borna Barisic (Osijek), Zoran Nizic (Hajduk Split), Duje Caleta-Car (Red Bull Salzburg), Borna Sosa (Dinamo Zagreb)
 
középpályások:
Luka Modric (Real Madrid), Mateo Kovacic (Real Madrid), Ivan Rakitic (FC Barcelona), Milan Badelj (Fiorentina), Marcelo Brozovic (Internazionale), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moszkva), Filip Bradaric (Rijeka)
 
támadók:
Mario Mandzukic (Juventus), Ivan Perisic (Internazionale), Nikola Kalinic (AC Milan), Andrej Kramaric (1899 Hoffenheim), Marko Pjaca (FC Schalke 04), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Duje Cop (Standard Liege), Ivan Santini (Caen)
 
szövetségi kapitány: Zlatko Dalic
 
 
Argentína:
kapusok:
Sergio Romero (Manchester United), Wilfredo Caballero (Chelsea), Franco Armani (River Plate), Nahuel Guzmán (Tigres)
 
védők:
Gabriel Mercado (Sevilla), Eduardo Salvio (Benfica), Federico Fazio (AS Roma), Nicolás Otamendi (Manchester City), Marcos Acuna (Sporting CP), Nicolás Tagliafico (Ajax), Marcos Rojo (Manchester United), Ramiro Funes Mori (Everton), Javier Mascherano (Hopej China Fortune), Germán Pezzella (Fiorentina), Cristian Ansaldi (Torino)
 
középpályások:
Manuel Lanzini (West Ham United), Lucas Biglia (AC Milan), Giovani Lo Celso (PSG), Ángel Di María (PSG), Guido Pizarro (Sevilla), Éver Banega (Sevilla), Leandro Paredes (Zenit), Enzo Pérez (River Plate), Rodrigo Battaglia (Sporting CP), Pablo Pérez (Boca Juniors), Maximiliano Meza (Independiente), Ricardo Centurión (Racing Club), Cristian Pavón (Boca Juniors)
 
támadók:
Lionel Messi (Barcelona), Paulo Dybala (Juventus), Sergio Agüero (Manchester City), Gonzalo Higuaín (Juventus), Diego Perotti (AS Roma), Mauro Icardi (Internazionale), Lautaro Martínez (Racing Club)
 
szövetségi kapitány: Jorge Sampaoli
 
 
 
 

null

null

 
 
szövetségi kapitány: Jorge Sampaoli
 
Izland:
kapusok:
Hannes Thór Halldórsson (Randers), Rúnar Alex Rúnarsson (Nordsjalland), Frederik Schram (Roskilde)
 
védők:
Ari Freyr Skúlason (Lokeren), Birkir Már Savarsson (Valur), Hördur Björgvin Magnússon (Bristol City), Hólmar Örn Eyjólfsson (Levszki Szófia), Kári Árnason (Aberdeen), Ragnar Sigurdsson (Rosztov), Samúel Kári Fridjónsson (Valerenga), Sverrir Ingi Ingason (Rosztov)
 
középpályások:
Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City), Arnór Ingvi Traustason (Malmö FF), Birkir Bjarnason (Aston Villa), Emil Hallfredsson (Udinese), Gylfi Thór Sigurdsson (Everton), Jóhann Berg Gudmundsson (Burnley), Ólafur Ingi Skúlason (Karabükspor), Rúrik Gíslason (Sandhausen)
 
támadók:
Albert Gudmundsson (PSV Eindhoven), Alfred Finnbogason (Augsburg), Björn Bergmann Sigurdarson (Rosztov), Jón Dadi Bödvarsson (Reading)
 
szövetségi kapitány: Heimir Hallgrímsson
 
Nigéria:
kapusok:
Ikechukwu Ezenwa (Enyimba), Daniel Akpeyi (Chippa United), Franc­is Uzoho (Deporti­vo Fabril), Dele Aji­boye (Pla­teau United)
 
védők:
Elder­son Echiejile (Cercle Brug­ge), Kenn­eth Omeruo (Kasimpasa), Abdulla­hi Shehu (Bursa­spor), William Ekong (Bursa­spor), Leon Balog­un (Mainz), Stephen Eze (Lokomotiv Plodiv), Tyronne Ebu­ehi (Den Haag), Ola Aina (Hull City), Chidozie Awaziem (Nan­tes), Bri­an Idowu (Am­k­ar Perm)
 
középpályások:
Mikel John Obi (Tiencsin Teda), Ogenyi Onazi (Trabzon­spor), John Ogu (Hapoel Beer-Seva), Wilfred Ndidi (Leicester City), Joel Obi (Tor­ino FC), Og­henek­aro Ete­bo (Las Palmas), Mikel Agu (Bursa­spor), Uche Agbo (Stand­ard Lié­ge)
 
támadók:
Ah­med Musa (CSZKA Moszkva), Odi­on Ilghao (Csangcsun Jataj), Moses Simon (KAA Gent), Victor Moses (Chel­sea), Alex Iwobi (Arsenal), Kelechi Iheanacho (Leicester City), Juni­or Lokosa (Kano Pillars), Si­meon Nwankwo (Crot­one)
 
szövetségi kapitány: Gernot Rohr
 
E csoport:
Brazília:
kapusok:
Alisson Becker (AS Roma, olasz), Ederson Moraes (Manchester City, angol), Cássio Ramos (Corinthians)
 
hátvédek:
Danilo Luiz da Silva (Manchester City, angol), Marcelo Vieira (Real Madrid, spanyol), Filipe Luís (Atlético Madrid, spanyol), Fagner Conserva Lemos (Corinthians), Marquinhos (Paris Saint-Germain, francia), Joao Miranda (Internazionale, olasz), Thiago Silva (Paris Saint-Germain, francia), Pedro Geromel (Gremio)
 
középpályások:
Carlos Henrique Casemiro (Real Madrid, spanyol), Fernandinho (Manchester City, angol), Fred (Sahtar Donyeck, ukrán), Paulinho (FC Barcelona, spanyol), Philippe Coutinho (FC Barcelona, spanyol), Renato Augusto (Peking Kuoan, kínai), Willian Borges da Silva (Chelsea, angol)
 
támadók:
Neymar (Paris Saint-Germain, francia), Roberto Firmino (Liverpool, angol), Gabriel Jesus (Manchester City, angol), Douglas Costa (Juventus, olasz), Taison Barcellos Freda (Sahtar Donyeck, ukrán)
 
támadók:
Neymar (Paris Saint-Germain), Roberto Firmino (Liverpool), Gabriel Jesus (Manchester City), Douglas Costa (Juventus), Taison Barcellos Freda (Sahtar Donyeck)
 
 
 

null

null

 
 
szövetségi kapitány: Tite
 
Costa Rica:
kapusok:
Keylor Navas (Real Madrid), Patrick Pemberton (LD Alajuelense), Leonel Moreira (CS Herediano)
 
védők:
Kendall Waston (Vancouver Whitecaps), Oscar Duarte (Espanyol), Giancarlo Gonzalez (Bologna), Bryan Oviedo (Sunderland), Cristian Gamboa (Celtic), Francisco Calvo (Minnesota United), Ronald Matarrita (New York City FC), Ian Smith (IFK Norrköping), Johnny Acosta (Rionegro Águilas SA)
 
középpályások:
Celso Borges (Deportivo La Coruna), Bryan Ruiz (Sporting CP), David Guzman (Portland Timbers), Yeltsin Tejeda (Lausanne Sport), Rodney Wallace (New York City FC), Christian Bolanos (Deportivo Saprissa), Randall Azofeifa (CS Herediano), Daniel Colindres (Deportivo Saprissa)
 
támadók:
Marco Urena (Los Angeles FC), Joel Campbell (Real Betis), Johan Venegas (Deportivo Saprissa)
 
szövetségi kapitány: Oscar Ramirez
 
Svájc: 
 
szövetségi kapitány: Vladimir Petkovic
 
Szerbia:
 
szövetségi kapitány: Mladen Krstajic
 
F csoport:
Mexikó:
kapusok:
Guillermo Ochoa (Standard Liége), Alfredo Talavera (Toluca), José de Jesús Corona (Cruz Azul)
 
hátvédek:
Carlos Salcedo (Eintracht Frankfurt), Néstor Araujo (Santos Laguna), Diego Reyes (FC Porto), Héctor Moreno (Real Sociedad), Hugo Ayala (Tigres), Oswaldo Alanís (Chivas), Edson Álvarez (Club América), Jesús Gallardo (UNAM Pumas), Miguel Layún (Sevilla)
 
középpályások:
Jesús Molina (Monterrey), Rafa Márquez (Atlas), Héctor Herrera (FC Porto), Jonathan dos Santos (Los Angeles Galaxy), Andrés Guardado (Real Betis), Erick Gutiérrez (Pachuca), Marco Fabián (Eintracht Frankfurt), Giovani dos Santos (Los Angeles Galaxy)
 
támadók:
Javier Hernández (West Ham United), Raúl Jiménez (Benfica), Oribe Peralta (Club América), Jesús Manuel Corona (FC Porto), Carlos Vela (Los Angeles FC), Javier Aquino (Tigres), Hirving Lozano (PSV Eindhoven), Jurgen Damm (Tigres)
 
szövetségi kapitány: Juan Carlos Osorio
 
Koreai Köztársaság:
kapusok:
Kim Szun Kju (Vissel Kobe), Kim Dzsin Hjon (Cerezo Oszaka), Cso Hjun Vo (Tegu FC)
 
védők:
Kim Joung Kvon (Kuangcsu Evergrande), Dzsang Hjun Szo (FC Tokió), Park Dzso Ho (Ulaszan Hyundai), Kim Dzsin Szu (Dzsonpuk Hyundai Motors), Li Jong (Dzsonpuk Hyundai Motors), Ko Dzso Han (FC Szöul), Kim Min Vo (Szangju Szangmu), Honk Csul (Szangju Szangmu), Jun Joung Szun (Szongnam FC), Kvon Kjung Von (Tiencsin Csiencsien), Dzsun Szung Hjun (Szagan Toszu), Oh Pan Szuk (Dzsedzsu United)
 
középpályások:
Ki Szung Jueng (Swansea City), Li Csung Jong (Crystal Palace), Go Dzs Csol (FC Augsburg), Li Dzse Szung (Dzsonpuk Hyundai Motors), Dzsung Vo Joung (Vissel Kobe), Gvon Csang Hon (Dijon), Dzsu Sze Dzsong (Aszan Mugungva), Li Szung Vo (Hellas Verona), Mon Szon Mi (Incson United)
 
támadók:
Li Gun Ho (Kangvon FC), Szon Hung Min (Tottenham Hotspur), Ki Sin Vok (Dzsonpuk Hyundai Motors), Hvang He Csan (Red Bull Salzburg)
 
szövetségi kapitány: Sin Te Jong
 
Németország:
Kapusok:
Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Manuel Neuer (Bayern München), Marc-André ter Stegen (FC Barcelona), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain)
 
Hátvédek:
Jerome Boateng (Bayern München), Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Jonas Hector (1. FC Köln), Mats Hummels (Bayern München), Joshua Kimmich (Bayern München), Marvin Plattenhardt (Hertha BSC), Antonio Rüdiger (FC Chelsea), Niklas Süle (Bayern München), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen)
 
Középpályások:
Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Leon Goretzka (FC Schalke 04), Ilkay Gündogan (Manchester City), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Thomas Müller (Bayern München), Mesut Özil (Arsenal), Marco Reus (Borussia Dortmund), Sebastian Rudy (Bayern München), Leroy Sané (Manchester City)
 
Csatárok:
Mario Gomez (VfB Stuttgart), Nils Petersen (SC Freiburg), Timo Werner (RB Leipzig)
 
Svédország:
 
szövetségi kapitány: Janne Andersson
 
G csoport:
Tunézia:
kapusok:
Ájmen Mászlúszi (al-Baten), Moez Ben Srífa (ES Tunisz), Fárúk Ben Musztafí (al-Shabab), Muez Hasszen (Chateauroux)
 
védők:
Rámí ál-Bedúí (ES Szahel), Johan Benaluane (Leicester City), Szíám Ben Júszef (Kasimpasa), Dylan Bronn (KAA Gent), Halil Semmam (ES Tunisz), Uszáma Haddadi (Dijon FCO), Alí Malúl (al-Ahli), Jasszin Meriah (CS Sfaxien), Hamdi Nagguez (Zamalek), Bilel Mohszni (Dundee United)
 
középpályások:
Mohamed Amine Ben Amor (al-Ahli), Saif-Eddine Khaoui (Troyes), Ahmed Halíl (Club Africain), Ellyes Skíri (Montpellier), Ferdzsání Szászí (al-Nasr), Gajlén Halali (ES Tunis), Mohamed Larbi (Tours), Karim Laribi (Cesena)
 
támadók:
Anisz Badri (ES Tunisz), Fakhr al-Din Júszef (al-Ettifak), Naim Sliti (Dijon FCO), Basszem Szrarfi (OGC Nice), Áhmed ál-Akáísí (al-Ittihad), Vahbí Hazrí (Rennes), Szaber Halifa (Club Africain)
 
 
szövetségi kapitány: Nabil Malul
 
Panama:
kapusok:
José Calderón (Chorrillo FC), Jaime Penedo (Dinamo Bucuresti), Alex Rodríguez (San Francisco FC)
 
védők:
Azmahar Ariano (Patriotas FC), Felipe Baloy (CSD Municipal), Harold Cummings (San Jose Earthquakes), Eric Davis (DAC Dunaszerdahely), Fidel Escobar (New York Red Bulls), Adolfo Machado (Houston Dynamo), Michael Murillo (New York Red Bulls), Luis Ovalle (CD Olimpia), Francisco Palacios (San Francisco FC), Richard Peralta (Alianza), Roman Torres (Seattle Sounders)
 
középpályások:
Ricardo Avila (KAA Gent), Edgar Barcenas (Cafetaleros de Tapachula), Ricardo Buitrago (CSD Municipal), Miguel Camargo (Universidad San Martín de Porres), Adalberto Carrasquilla (Tauro FC), Armando Cooper (Club Universidad de Chile), Anibal Godoy (San Jose Earthquakes), Gabriel Gomez (Bucaramanga), Jose Gonzalez (Unión Comercio), Cristian Martinez (Columbus Crew), Valentin Pimentel (Plaza Amador), Alberto Quintero (Universitario de Lima), Jose Luis Rodriguez (KAA Gent)
 
támadók:
Abdiel Arroyo (LD Alajuelense), Rolando Blackburn (Chorrillo FC), Ismael Diaz (Deportivo La Coruna), Jose Fajardo (CA Independiente), Roberto Nurse (Mineros Zacatecas), Blas Perez (CSD Municipal), Luis Tejada (Sports Boys), Gabriel Torres (CD Huachipato)
 
szövetségi kapitány: Hernan Gomez
 
Anglia:
Gareth Southgate szövetségi kapitány szerdára végleges keretet ígért.
 
Belgium:
 
szövetségi kapitány: Roberto Martínez
 
H csoport:
Lengyelország:
kapusok:
Bartosz Bialkowski (Ipswich Town, angol), Lukasz Fabianski (Swansea City, walesi), Lukasz Skorupski (AS Roma, olasz), Wojciech Szczesny (Juventus, olasz)
 
védők:
Jan Bednarek (Southampton, angol), Bartosz Bereszynski (Sampdoria, olasz), Thiago Cionek (SPAL, olasz), Kamil Glik (Monaco, francia), Artur Jedrzejczyk (Legia Warszawa), Marcin Kaminski (VfB Stuttgart, német), Tomasz Kedziora (Dinamo Kijev, ukrán), Michal Pazdan (Legia Warszawa), Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund, német)
 
középpályások:
Jakub Blaszczykowski (VfL Wolfsburg, német), Pawel Dawidowicz (Palermo, olasz), Przemyslaw Frankowski (Jagiellonia Bialystok), Jacek Góralski (Ludogorec, bolgár), Kamil Grosicki (Hull City, angol), Damian Kadzior (Górnik Zabrze), Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion, angol), Rafal Kurzawa (Górnik Zabrze), Karol Linetty (Sampdoria, olasz), Maciej Makuszewski (Lech Poznan), Krzysztof Maczynski (Legia Warszawa), Slawomir Peszko (Lechia Gdansk), Maciej Rybus (Lokomotiv Moszkva, orosz), Sebastian Szymanski (Legia Warszawa), Piotr Zielinski (Napoli, olasz), Szymon Zurkowski (Górnik Zabrze)
 
támadók:
Dawid Kownacki (Sampdoria, olasz), Robert Lewandowski (Bayern München, német), Arkadiusz Milik (Napoli, olasz), Krzysztof Piatek (Cracovia), Lukasz Teodorczyk (Anderlecht, belga), Kamil Wilczek (Bröndby IF, dán)
 
szövetségi kapitány: Adam Nawalka
 
Kolumbia:
kapusok: David Ospina (Arsenal, angol), Camilo Vargas (Deportivo Cali), Ivan Arboleda (Banfield, argentin), Jose Fernando Cuadrado (Once Caldas)
 
védők:
Santiago Arias (PSV Eindhoven, holland), Frank Fabra (Boca Juniors, argentin), Davinson Sanchez (Tottenham, angol), Cristian Zapata (AC Milan, olasz), Yerry Mina (Barcelona, spanyol), Johan Mojica (Girona, spanyol), Bernardo Espinosa (Girona, spanyol), Oscar Murillo (Pachuca, mexikói), Farid Diaz (Olimpia, paraguayi), Stefan Medina (Monterrey/mexikói), William Tesillo (Leon, mexikói)
 
középpályások:
Abel Aguilar (Cali), Wilmar Barrios (Boca Juniors, argentin), James Rodriguez (Bayern München, német), Carlos Sanchez (Espanyol, spanyol), Jefferson Lerma (Levante, spanyol), Giovanni Morena (Shanghai Shenhua, kínai), Juan Fernando Quintero (River Plate, argentin), Edwin Cardona (Boca Juniors, argentin), Juan Guillermo Cuadrado (Juventus, olasz), Gustavo Cuellar (Flamengo, brazil), Sebastian Perez (Boca Juniors, argentin), Mateus Uribe (America, mexikói)
 
támadók:
Radamel Falcao (Monaco, francia), Carlos Bacca (Villarreal, spanyol), Duvan Zapata (Sampdoria, olasz), Miguel Borja (Palmeiras, brazil), Jose Izquierdo (Brighton, angol), Luis Muriel (Sevilla, spanyol), Teofilo Gutierrez (Junior), Yimmi Chara (Junior)
 
szövetségi kapitány: José Nestor Pékerman
 
Szenegál:
 
szövetségi kapitány: Aliou Cissé
 
Japán: 
 
szövetségi kapitány: Akira Nishino
 
 
 
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
Oroszország (A1)
Szaúd-Arábia (A2)
Egyiptom (A3)
Uruguay (A4)
Június 14., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Oroszország (A1)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 15., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Egyiptom (A3)Uruguay (A4) x–x
Június 19., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Oroszország (A1)Egyiptom (A3) x–x
Június 20., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena
Uruguay (A4)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 25., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Uruguay (A4)Oroszország (A1) x–x
Június 25., 16:00
Volgográd
Volgográd Arena
Szaúd-Arábia (A2)Egyiptom (A3) x–x
  
B-CSOPORT
Portugália (B1)
Spanyolország (B2)
Marokkó (B3)
Irán (B4)
Június 15., 17.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Marokkó (B3)Irán (B4) x–x
Június 15., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Portugália (B1)Spanyolország (B2) x–x
Június 20., 14.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Portugália (B1)Marokkó (B3) x–x
Június 20., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Irán (B4)Spanyolország (B2) x–x
Június 25., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Irán (B4)Portugália (B1) x–x
Június 25., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Spanyolország (B2)Marokkó (B3) x–x
  
C-CSOPORT
Franciaország (C1)
Ausztrália (C2)
Peru (C3)
Dánia (C4) 
Június 16., 12.00
Kazany
Kazany Arena
Franciaország (C1)Ausztrália (C2) x–x
Június 16., 18.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Peru (C3)Dánia (C4) x–x
Június 21., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena
Dánia (C4)Ausztrália (C2) x–x
Június 21., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Franciaország (C1)Peru (C3) x–x
Június 26., 16.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Dánia (C4)Franciaország (C1) x–x
Június 26., 16.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Ausztrália (C2)Peru (C3) x–x
  
D-CSOPORT
Argentína (D1)
Izland (D2)
Horvátország (D3)
Nigéria (D4)
Június 16., 15.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Argentína (D1)Izland (D2) x–x
Június 16., 21.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Horvátország (D3)Nigéria (D4) x–x
Június 21., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Argentína (D1)Horvátország (D3) x–x
Június 22., 17.00
Volgográd
Volgográd Arena
Nigéria (D4)Izland (D2) x–x
Június 26., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Nigéria (D4)Argentína (D1) x–x
Június 26., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Izland (D2)Horvátország (D3) x–x
  
E-CSOPORT
Brazília (E1)
Svájc (E2)
Costa Rica (E3)
Szerbia (E4) 
Június 17., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena
Costa Rica (E3)Szerbia (E4) x–x
Június 17., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Brazília (E1)Svájc (E2) x–x
Június 22., 14.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Brazília (E1)Costa Rica (E3) x–x
Június 22., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Szerbia (E4)Svájc (E2) x–x
Június 27., 20.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Szerbia (E4)Brazília (E1) x–x
Június 27., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svájc (E2)Costa Rica (E3) x–x
  
F-CSOPORT
Németország (F1)
Mexikó (F2)
Svédország (F3)
Dél-Korea (F4)
Június 17., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Németország (F1)Mexikó (F2) x–x
Június 18., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svédország (F3)Dél-Korea (F4) x–x
Június 23., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena
Dél-Korea (F4)Mexikó (F2) x–x
Június 23., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Németország (F1)Svédország (F3) x–x
Június 27., 16.00
Kazany
Kazany Arena
Dél-Korea (F4)Németország (F1) x–x
Június 27., 16.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Mexikó (F2)Svédország (F3) x–x
  
G-CSOPORT
Belgium (G1)
Panama (G2)
Tunézia (G3)
Anglia (G4)
Június 18., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Belgium (G1)Panama (G2) x–x
Június 18., 20.00
Volgográd
Volgográd Arena
Tunézia (G3)Anglia (G4) x–x
Június 23., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Belgium (G1)Tunézia (G3) x–x
Június 24., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Anglia (G4)Panama (G2) x–x
Június 28., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Anglia (G4)Belgium (G1) x–x
Június 28., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Panama (G2)Tunézia (G3) x–x
  
H-CSOPORT
Lengyelország (H1)
Szenegál (H2)
Kolumbia (H3)
Japán (H4)
Június 19., 14.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Kolumbia (H3)Japán (H4) x–x
Június 19., 17.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Lengyelország (H1)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Japán (H4)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Lengyelország (H1)Kolumbia (H3) x–x
Június 28., 16.00
Volgográd
Volgográd Arena
Japán (H4)Lengyelország (H1) x–x
Június 28., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Szenegál (H2)Kolumbia (H3) x–x
AZ EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 
NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00
Kazany, Kazany Arena
C1–D2 (50. mérk.) x–x
Június 30., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
A1–B2 (49. mérk.) x–x
Július 1., 16.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
B1–A2 (51. mérk.) x–x
Július 1., 20.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
D1–C2 (52. mérk.) x–x
Július 2., 16.00
Szamara, Koszmosz Arena
E1–F2 (53. mérk.) x–x
Július 2., 20.00
Rosztov, Rosztov Arena
G1–H2 (54. mérk.) x–x
Július 3., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
F1–E2 (55. mérk.) x–x
Július 3., 20.00
Szpartak Stadion, Moszkva
H1–G2 (56. mérk.) x–x
     
NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
A1/B2–C1/D2 (57. mérk.) x–x
Július 6., 20.00
Kazany, Kazany Arena
E1/F2–G1/H2 (58. mérk.) x–x
Július 7., 16.00
Szamara, Koszmosz Arena
F1/E2–H1/G2 (60. mérk.) x–x
Július 7., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
B1/A2–D1/C2 (59. mérk.) x–x
     
ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az 57. m. győztese–az 58. m. győztese x–x
Július 11., 20.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az 59. m. győztese–a 60. m. győztese x–x
     
A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az elődöntő vesztesei x–x
     
DÖNTŐ
Július 15., 17.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az elődöntő győztesei x–x

 

szövetségi kapitány:

 Jorge Sampaoli

Cikk hozzászólások száma: 1

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2018. 10. 19. 17:42

Fernando vs. Vignjevics

Mindkét edző beszélt a miskolci fanatikusokról.
2018. 10. 19. 17:23

Kemény változások lesznek az európai kupasorozatokban

Az angol, német, spanyol és olasz helyek bánják a BL-ben.
2018. 10. 19. 16:45

Bíróküldés: Pintér, Bognár és Solymosi bevetése

A 11. forduló meccseinek a játékvezetői.
2018. 10. 19. 16:29

Legfrissebb hírek a Honvéd költözéséről

Már nem kell sokat várni rá.
2018. 10. 19. 17:14

Sowunmi elvitte a felszereléseket

És erre mindenki büszke lehet.
2018. 10. 19. 17:04

Hosszú idő után térhet vissza a válogatott középpályás

Magának köszönhette a bajt, fatális butaság miatt.
2018. 10. 19. 17:18

Edzői diplomát szerzett a játékos

Ráadásul nem is akármilyet.
2018. 10. 19. 17:09

Matiné lesz a Puskás Akadémia ellen

Háromszor kaptak ki egymás után a felcsútiak.
2018. 10. 19. 15:37

Örömhírt jelentett be az MTK - kép

Bővült a család!
2018. 10. 19. 14:55

Brutális, hogy készülnek a Fradi-ultrák Diósgyőrbe

Pokoli lesz!
2018. 10. 19. 14:42

Hemingway bármelyik pillanatban eladhatja a Honvédot

Pénzügyekről is beszélt.
2018. 10. 19. 14:31

Nevetséges: Hulk lett a Fradi kiválósága - fotó

A szavai után nem csoda!
2018. 10. 19. 13:49

Rangadóra készülnek a Vasas ellen Soroksáron - videó

Nagy derbi lesz!
2018. 10. 19. 12:07

Rutinos játékosok lettek UEFA B-licences edzők

Előttük a jövő!
2018. 10. 19. 14:25

"Mindenki másképp látja" - komoly nyilatkozat Egerből

Győzni akarnak a hétvégén.
2018. 10. 19. 12:12

A kiütéses siker után éremesélyessel csatáznak a hétvégén

Persze ők sem adnák alább!
2018. 10. 19. 13:29

Fájó búcsú: szép korszakot zárt le a magyar középpályás

"Felejthetetlen időszak volt".
2018. 10. 19. 12:32

Zseniális gólt szerzett a Puskás Akadémia fiatalja - videó

Győzelmet ért a találat!
2018. 10. 19. 11:38

Közölt az MLSZ, hatalmas rangadóval zárul az esztendő!

Egy másik derbi időpontja változott.
2018. 10. 19. 10:55

Ilyen szurkolói segítséggel verné az MTK a Honvédot - videó

Kiváló felvétel!
2018. 10. 19. 09:28

Lanzafame olyat ollózott, mint Gera fénykorában - videó

Bámulatos jelenet!
2018. 10. 19. 07:57

Érdekes húzás a Manchester Unitednél

Váratlan fordulat a vezetőség részéről.
2018. 10. 19. 04:34

Brutális szankciót hozott meg az UEFA

Kitiltották a kiváló csapatot!
2018. 10. 19. 01:11

Pénteki foci: visszatérnek a bajnokságok

Újra szurkolhatunk a klubcsapatoknak.
2018. 10. 18. 22:54

A legfrissebb hírek Egervári Sándor állapotáról

Jó hírekről számoltak be!
2018. 10. 18. 21:48

Reméli, hogy maradhat a "gyenge NB I-ben" a Fradi légiósa

Komoly kritika, majd dicséret!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC24
2Budapest Honvéd19
3MTK Budapest17
4Paksi FC16
5MOL Vidi FC15
6Mezőkövesd Zsóry FC15
7DVSC14
8Újpest FC13
9Puskás Akadémia FC8
10Kisvárda Master Good8
11DVTK6
12Szombathelyi Haladás5
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!