Magyar focihírek
minden mennyiségben
NB2 logó
NB3 logó
PNDRGN logó
tv-műsorTV-közvetítés

Szombati foci: Magyar Kupa minden mennyiségben!

Nagy Benjámin - 2018. szeptember 22. szombat 07:30
Pályán a Real, rangadó a Bundesligában.

 

FUTBALLPROGRAM
 
MAGYAR KUPA

FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ (6. FORDULÓ)

 
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) (Tv: M4 Sport)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
NŐI NB I
5. FORDULÓ
 
14.00: MLE–Astra
16.00: DVTK–Haladás Viktória
16.00: Szent Mihály–ETO FC Győr
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
 
13.30: Fulham–Watford (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–AFC Bournemouth
16.00: Cardiff City–Manchester City
16.00: Crystal Palace–Newcastle United
16.00: Leicester City–Huddersfield Town
16.00: Liverpool–Southampton
16.00: Manchester United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
18.30: Brighton & Hove Albion–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
 
17.00: Lille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Reims–Dijon
20.00: Saint-Étienne–Caen
20.00: Strasbourg–Amiens
 
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
 
15.30: Hoffenheim–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
15.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach
15.30: Augsburg–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Freiburg
15.30: Nürnberg–Hannover 96
18.30: Schalke 04–Bayern München (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
 
15.00: Parma–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–SPAL (Tv: Digi Sport2)
20.30: Sampdoria–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
 
13.00: Rayo Vallecano–Deportivo Alavés
16.15: Celta Vigo–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
16.15: Eibar–Leganés
18.30: Getafe–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
 
MLS
 
23.00: New York Red Bulls–Toronto FC (Tv: Eurosport1)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
 
22.00: Setúbal–FC Porto (Tv: Sport1)
 

Cikk hozzászólások száma: 13

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 02. 16. 08:26

Loki jelszó a Fradi elleni rangadó előtt: a közönségért!

Remek hangulat várható.
2019. 02. 16. 07:21

Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

Dárdaiék a Werderrel küzdenek.
2019. 02. 15. 21:28

Feczkó: megerősödött az MTK - videó

Készülnek a címvédő ellen.
2019. 02. 15. 20:41

Supka kielemezte a Diósgyőrt

Harcolnak a dobogóért.
2019. 02. 15. 13:57

Soroksári távozók

Ketten is elhagyták a klubot.
2019. 02. 15. 13:47

Németországból igazolt tehetséges kapust a ZTE

Fradi-nevelés érkezett, végleges a keret.
2019. 02. 15. 17:37

Hórihorgas igazolás

Hivatalos bejelentés.
2019. 02. 15. 16:58

Ausztriából is igazolt a 27-szeres válogatott csapata

Hivatalos bejelentés.
2019. 02. 15. 19:17

DVTK: játszhat-e a 3 új igazolás a Honvéd ellen?

Fernando sajtótájékoztatót tartott.
2019. 02. 15. 19:11

Súlyos sérülésből tér vissza a Puskás Akadémia védője

A törökök ellen tört el a szárkapocscsontja.
2019. 02. 15. 12:57

Mervó Bence felbontotta a szerződését a Győrrel

Távozik a támadó, egyelőre szabadon igazolható.
2019. 02. 15. 09:30

Szerződést bontott és a Soroksárhoz írt alá az ETO játékosa

Hivatalos bejelentés.
2019. 02. 15. 13:44

Három játékos igazolt a listavezetőhöz

Hivatalos bejelentés.
2019. 02. 15. 09:40

A Soroksár rutinos támadójával erősített a Jászberény

Hivatalos bejelentés.
2019. 02. 15. 18:44

Aláírt a Honvédhoz, majd kölcsönadták

Ketten távoztak Kispestről.
2019. 02. 15. 18:38

Kassai tévés meccset kapott

Íme, a 21. forduló bíróküldése.
2019. 02. 15. 18:27

Elgondolkodna a magyar válogatottságon a védő

Az összes szlovák korosztályos válogatottban játszott.
2019. 02. 15. 16:34

700 millióból építkeznek a Balatonnál

A jelenlegi pálya sokat van víz alatt.
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC43
2MOL Vidi FC34
3Budapest Honvéd32
4DVSC31
5MTK Budapest30
6Újpest FC30
7Paksi FC26
8Mezőkövesd Zsóry FC25
9Puskás Akadémia FC24
10Kisvárda Master Good22
11DVTK21
12Szombathelyi Haladás10
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!