Neymarék kijutottak, de ott lesznek-e Messiék?

Dél-Amerika - A Barca csillagától a tizenegyes kihagyása is belefért.

Az eddig minden világbajnokságra kijutott Brazília az első körben Chilében elszenvedett vereséget követően nagyon összeszedte magát, és három döntetlen mellett a Paraguay elleni könnyed 3-0-val nem csak tizedik győzelmét szerezte meg, de az oroszországi repülőjegyet is lefoglalta. Az első félidőben a liverpooli Philippe Coutinho szerezte meg a vezetést, majd a második félidőben Neymar előbb kihagyott egy büntetőt, hogy aztán egy szóló végén betaláljon, a harmadik találat Marcelo nevéhez fűződik.

Messi nélkül most a "világűrben" vergődött Argentína – NB1.hu

Bolívia-Argentína 2-0

Eredmények, vb-selejtezők, Dél-Amerika:
Bolívia-Argentína 2-0 (1-0)
gól: Arce 31., Martins 52.
Brazília-Paragua 3-0 (2-0)
gól: Coutinho 34., Neymar 64., Marcelo 86.
Ecuador-Kolumbia 0-2 (0-2)
gól: J. Rodríuguez 20., Cuadrado 34.
Chile-Venezuela 3-1
gól: A. Sánchez 5., Paredes 7., 22.
Peru-Uruguay 2-1 (1-1)
gól: Guerrero 34., É. Flores 62. ill. C. Sánchez 30.

10. Venezuela 6

A csoport első négy helyezettje egyenes ágon jut ki a 2018-as oroszországi világbajnokságra, míg az ötödik helyezett interkontinentális pótselejtezőt játszik az óceánaiai zóna második helyezettjével.

Brazil vs Paraguay 3-0 – All Goals & Highlights – World Cup 2018

Brazil vs Paraguay 3-0 – All Goals & Highlights – World Cup 2018 Goals: Philippe Coutinho 34′, Neymar 64′, Marcelo 86′.