Balogh becserélése sem segített, gödörben a Palermo

Olaszország – A Lazio, a Roma és a Napoli sem hibázott.

Vasárnap délután hat mérkőzést rendeztek a Serie A 20. fordulójában.  Cagliari 4-1-re győzött a Genoa ellen, míg a Sampdoria-Empoli összecsapás gólnélküli döntetlennel zárult. Balogh Norbert csapata, a Palermo szintén 4-1-re kapott ki a Sassuolo otthonában. A magyar támadót a 78. percben küldték pályára 3-1-es hátrányban, de ő sem tudott csodát tenni.

Az nagycsapatok közül mindenki hozta a három pontot: A Napoli 3-1-re legyőzte a Pescarát, a Roma az Udinese vendégeként nyert 1-0-ra, bár a helyzetek alapján akár gólzáporos mérkőzés is lehetett volna. A Lazio 2-1-re behúzta az Atalanta elleni rangadót, így továbbra is tartja a negyedik helyét.

Serie A, 20. forduló

Cagliari–Genoa 4–1 (Borriello 40., 60., Joao Pedro 44., Farias 64. – 11-esből, ill. G. Simeone 28.)

Sampdoria–Empoli 0–0

Lazio–Atalanta 2–1 (Milinkovics-Szavics 45+1., Immobile 68. – 11-esből, ill. Petagna 21.)

Sassuolo–Palermo 4–1 (Matri 15., 66., Ragusa 24., Politano 83., ill. Quaison 9.)

Napoli–Pescara 3–1 (Tonelli 47., Hamsík 49., Mertens 86., ill. Caprari 94. – 11-esből)

Udinese–Roma 0–1 (Nainggolan 12.)