Bajban a Barca: újabb fájó pontvesztés – videó

Spanyolország - Kezdhetnek izgulni a katalán csapat hívei?

Las Palmas-Barcelona 1-1
gólszerző: Calleri 48. – 11-esből, ill. Messi 21.)

A Barcelona a spanyol bajnokság 26. fordulójában a Las Palmas otthonában vizitált. A meccsen Messi bizonyította, hogy miért tartják sokan a 21-et nyerő számnak, az argentin ebben a percben szerezte meg a vezetést.

A szünet után büntetőhöz jutottak a hazaiak, a labda mögé Jonathan Calleri állt, és a játékos lába nem remegett meg, 1-1. Érdekesség, hogy a spanyol bajnokságban legutóbb 2016 februárjában ítéltek tizenegyest a Barca ellen.

A folytatásban több gólt már nem láthatott a publikum, a gránátvörös-kékek előnye így öt pontra olvadt az Atlético Madriddal szemben. A két csapat egyébként vasárnap szuperrangadót vív egymással.