A Vidi edzője megnézte a leendő BL-ellenfelet

Székesfehérvár - Casoni: a walesi csapatot nem szabad lebecsülni.

A walesi The New Saints lesz a Videoton ellenfele a BL-selejtezőjének második körében, miután az első fordulóban kettős győzelemmel kiütötte a feröeri B36 Tórshavnt. "Nagyon hasznos volt, hogy a helyszínen tekintettem meg a visszavágó mérkőzést. A walesiek továbbjutása egy percig sem forgott veszélyben, végig kézben tartották a meccset. Sok helyzetet sikerült kidolgozniuk, és lőttek négy gólt is. Wilde, aki az első meccsen a 90. percben győztes gólt lőtt, ezúttal mesterhármast szerzett. Rá nagyon oda kell figyelnünk, mert jó érzéke van a góllövéshez, igaz, már nem fiatal futballista. Komolyan kell a TNS ellen készülnünk, és a két mérkőzést is komolyan kell vennünk, egyáltalán nem szabad lebecsülni a walesi csapatot" – nyilatkozta vidi.hu-nak Bernard Casoni.  BL-selejtezők, 1. kör, visszavágókThe New Saints (walesi)– B36 Tórshavn (feröeri) 4–1Továbbjutott: a The New Saints, 6–2-velLevadia Tallinn (észt)–Crusaders (északír) 1–1Tj: a Crusaders, 1–1-gyel, idegenben lőtt góllalFC Santa Coloma (andorrai)–Lincoln Red Imps (gibraltári) 1–2Tj: a Lincoln Red Imps, 2–1-gyelFolgore (San Marinó-i)–Pjunik Jereván (örmény) 1–2Tj: a Pjunik Jereván, 4–2-vel A 2, selejtezőkör párosításaThe New Saints (walesi)–VIDEOTONHibernians (máltai)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)Lech Poznan (lengyel)–FK Sarajevo (bosnyák)Maribor (szlovén)–FK Asztana (kazah)APOEL (ciprusi)–Vardar (macedón)Qarabag (azeri)–Rudar Pljevlja (montenegrói BATE Boriszov (fehérorosz)–Dundalk (ír)HJK (finn)–FK Ventspils (lett)Midtjylland (dán)–Lincoln Red Imps (gibraltári)Malmö (svéd)–Zalgiris (litván)Celtic (skót)–Stjarnan (izlandiMolde (norvég)–Pjunik Jereván (örmény)AS Trencín (szlovák)–Steaua Bucuresti (román)Partizan Beograd (szerb)–Dila Gori (grúz)Ludogorec (bolgár)–Milsami Orhei (moldovai)Fola Esch (luxemburgi)–Dinamo Zagreb (horvát)Skënderbeu (albán)–Crusaders (északír)