NB2 logó
NB3 logó
tv-műsor

A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

Nagy Benjámin - 2017. szeptember 10. vasárnap 07:15
Világ - Lesz itt minden...

 

LABDARÚGÁS

NB I

8. FORDULÓ
17.00: 
Paks–Budapest Honvéd
17.00: Videoton–Haladás
NB II
8. FORDULÓ
16.30:
 Kisvárda–Békéscsaba
16.30: Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE
16.30: Szeged 2011–Dorog
16.30: Kazincbarcika–Soroksár
17.00: MTK–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
18.00: Csákvár–Gyirmót FC Győr
18.00: Siófok–Cegléd
18.00: ZTE–Vác
18.00: ETO FC Győr–Szolnok
18.00: Sopron–Budaörs
NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30: 
Cigánd–MTK II
16.30: Balassagyarmat–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
 SZEOL–Hódmezővásárhely
16.30: Bp. Honvéd MFA–Vecsési FC
16.30: PMFC–Paks II
NYUGATI CSOPORT
16.30:
 III. ker. TVE–Puskás Akadémia FC II
16.30: Ajka–Videoton II
16.30: Pénzügyőr–Gyirmót FC Győr II
ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
14.30:
 Burnley–Crystal Palace (Tv: Prime)
17.00: Swansea City–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00: 
Saint-Étienne–Angers SCO (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lyon–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30: 
Hertha BSC–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)
18.00: Schalke–Stuttgart (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
12.30: 
Internazionale–SPAL (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Sassuolo
15.00: Cagliari–Crotone
15.00: Hellas Verona–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lazio–Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Genoa
18.00: Benevento–Torino (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Napoli (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
12.00: 
Deportivo La Coruna–Real Sociedad
16.15: Athletic Bilbao–Girona (Tv: Sport1)
18.30: Celta Vigo–Deportivo Alavés (Tv: Sport1)
20.45: Villarreal–Real Betis (Tv: Sport1)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00: 
Standard Liege–Charleroi (Tv: Digi Sport3)
 
 

Cikk hozzászólások száma: 15

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA
1Videoton FC21
2Ferencvárosi TC19
3DVSC17
4Budapest Honvéd16
5Puskás Akadémia FC14
6Vasas FC13
7Újpest FC13
8Paksi FC13
9DVTK12
10Swietelski Haladás9
11Mezőkövesd Zsóry FC8
12Balmaz Kamilla Gyógyfürdő6
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!