NB2 logó
NB3 logó
tv-műsorTV-közvetítés

A szombati focimeccsek és televíziós közvetítések

Nagy Benjámin - 2017. november 25. szombat 07:00
Világ - Remek összecsapások!

 

NB I
17. FORDULÓ 

15.30: Videoton FC–Paksi FC
15.30: Vasas FC–Debreceni VSC
15.30: Budapest Honvéd–Mezőkövesd
15.30: Diósgyőri VTK–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Balmazújváros–Puskás Akadémia FC
19.30: Haladás–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
 
 
NB III
16. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
 Füzesgyarmat–Cigánd
13.00: Putnok–Tiszaújváros
13.00: Nyírbátor–Balassagyarmat
13.00: Monor–STC Salgótarján
 
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Vecsési FC–Makó
13.00: Szentlőrinc–Rákosmente
13.00: Szekszárd–Tiszakécske
13.00: Iváncsa–Kozármisleny
13.00: Pécsi MFC–SZEOL SC
 
NYUGATI CSOPORT
13.00: 
Veszprém–Andráshida
13.00: THSE-Szabadkikötő–Csepel FC
13.00: Csorna–FC Ajka
13.00: Pápai Perutz FC–Pénzügyőr
 
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
16.00: 
Crystal Palace–Stoke City
16.00: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler Tv)
16.00: Newcastle United–Watford
16.00: Swansea City–AFC Bournemouth
16.00: Tottenham Hotspur–West Bromwich Albion
18.30: Liverpool–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
 
 
FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.00:
 Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Caen–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Toulouse
20.00: Metz–Amiens
20.00: Montpellier–Lille
20.00: Troyes–Angers
 
 
NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30: 
Borussia Dortmund–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)
15.30: RB Leipzig–Werder Bremen
15.30: Freiburg–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen
15.30: Augsburg–Wolfsburg
18.30: Borussia Mönchengladbach–Bayern München (Tv: Eurosport2)
 
 
OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
15.00: 
Bologna–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–SPAL (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sassuolo–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)
20.45: Cagliari–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
 
SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
13.00:
 Deportivo Alavés–Eibar (Tv: Sport1)
16.15: Real Madrid–Málaga (Tv: Sport1)
18.30: Real Betis–Girona (Tv: Sport1)
20.45: Levante–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
 
 
BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
 Waasland-Beveren–Charleroi (Tv: Digi Sport3)
 
 
UEFA FUTSAL CUP, ELITKÖR
C-CSOPORT (GYŐR), 3. FORDULÓ
15.30: 
MFK Prodekszim–Sztalica Minszk 
18.00: Luparense–Rába ETO

Kassai vs. Lipták és DVTK: a bíró beperelte a játékost! - NB1.hu

Kassai vs. Lipták és DVTK: a bíró beperelte a játékost!

Cikk hozzászólások száma: 5

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Uborka
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA
1Ferencvárosi TC41
2Videoton FC38
3DVSC31
4Budapest Honvéd28
5Újpest FC26
6DVTK25
7Paksi FC24
8Puskás Akadémia FC23
9Vasas FC21
10Swietelski Haladás20
11Balmaz Kamilla Gyógyfürdő19
12Mezőkövesd Zsóry FC16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!