Eppel nélkül nem szerezte volna meg a Honvéd a győztes gólt a 93. percben – videó

Budapest – Mindennek a Puskás Akadémia látta a kárát.

Nem szerzett gólt a Honvéd-Puskás Akadémia (4-3) mérkőzésen Eppel Márton, ám így is elévülhetetlen érdemeket vállalt magára a kispestiek győzelméből. A 87. percben még 2-3 volt az állás, ám ekkor Lanzafame emlékezetes góllal egyenlített, majd a 92. perc végén ő adott be a jobb oldalról.

Így teljesített a Loki Tábor a Groupamában – képek – NB1.hu

Loki Tábor a Groupamában

Ám a labda hosszan átszállt a túloldalra, és bizony ilyen esetekben, főleg akkor, amikor még nem a hajrában voltunk egy adott meccsen, bizony előfordult már a futball történelmében, hogy a középen érkezők már nem futottak a labda után. Nem csak Magyarországon.

Eppel Márton azonban másképpen gondolkozott, ő győzni akart a csapatával.

Meg kell jegyezni, sokan azt gondolják, az idei Honvéd gyengébb, mint amelyik az előző bajnokságban megszerezte az aranyérmet.

Tavaly, 15 forduló után a kispestiek a 4. helyen álltak, 24 pontot szerezve, 6 ponttal lemaradva az akkor még listavezető Vasastól.

Idén a Honvéd jelenleg szintén a 4., 25 pontot szerzett, a hátránya hét pont az első Videoton és a második Ferencváros mögött.

Azaz, ha kizárólag a számokat nézzük, a kispestiek ugyanolyan erősek, mint tavaly voltak. Egy ponttal többet szereztek, ám a hátrány picivel nagyobb, mert az éllovasok idén már valamivel nagyobb előnyre tettek szert, mint tavaly ilyenkor az angyalföldiek.