Németh Krisztián hatalmas gyertyás-gólt fejelt – VIDEÓ

Kansas – A magyar csatár 8 meccsen 11-szer volt eredményes.

Németh Krisztián varázslatos fejesgólt szerzett a Toronto FC-Sporting Kansas City MLS-bajnoki 29. percében, 1-1-es állásnál. A magyar válogatott csatár 14 méterről, háttal a kapunak fejelt a hosszú felsőbe a korábbi Kansas-gólt szerző Benny Feilhaber szabadrúgása után. Németh 76 percet játszott, a bajnokságban nyolcadik, tétmeccsen pedig 11. gólját szerezte a szezonban. Az SKC a győzelemmel pontszámban beérte a nyugaton harmadik, Steven Gerrardot is a soraiban tudó LA Galaxyt.
fotó: thebluetestament.com A Kansas amúgy 21 meccséből az összes MLS-csapat közül a legkevesebbet, mindössze négyet veszített el eddig az alapszakaszban, és eséllyel pályázik az egyből főcsoport-elődöntőt érő első két hely valamelyikének megszerzésére nyugaton.   MLS, alapszakasz, szombati játéknap: Toronto FC-Sporting Kansas 1-3 (1-2)G.: Bradley (22.), ill. Feilhaber (22. – 11-esből), Németh (29.), Petersen (87.)