A közvetítésünk 1 percenként magától frissül!

Magyarország: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Korhut – Lovrencsics G. (Varga R., 78.), Pátkai, Elek Á. (Pintér Á., 67.), Dzsudzsák – Priskin, Eppel (Böde, 61.). Szövetségi kapitány: Bernd Storck
Portugália: Rui Patricio – Cédric Soares, Bruno Alves, Pepe, Fábio Coentrao (Eliseu, 28.) – Gelson Martins (B. Silva, 63.), Danilo, Joao Mário, Joao Moutinho – Cristiano Ronaldo, André Silva (Quaresma, 85.). Szövetségi kapitány: Fernando Santos

Lettország-Svájc 0-3  vége
G: Seferovic (9.), Dzemaili (55.), Rodriguez (58.)

Feröer-szigetek-Andorra 1-0  vége
G: Sorensen (31.)

22.38. Az utolsó percekben még volt egy nagy helyzetünk, de a portugálok jól használták ki az emberelőnyt, és megnyerték a mérkőzést. 0-1 a vége, matematikailag sem juthatunk már ki a 2018-as világbajnokságra.

22.33. Sárga lapok miatt Dzsudzsák Balázs és Fiola Attila is kénytelen lesz kihagyni a következő vb-selejtezőnket.

22.22. Lovrencsics Gergőt cserélte Bernd Storck Varga Rolandra. Sajnos nem tudunk eljutni a portugál kapuig.

22.12. Elek Ákos helyett Pintér Ádám a pályán. A svájciak időközben három góllal vezetnek Lettországban.

22.04. Böde Dániel váltotta Eppel Mártont. A Ferencváros csatárának fél órája van gólt szerezni

21.45. Folytatódott a mérkőzés és sajnos megszerezték a vezetést a portugálok. Cristiano Ronaldo bejátszását André Silva váltotta közelről gólra (0-1). Egy perccel később Pátkai lő kapásból a jobb kapufa mellé...

21.32. A félidőt kibírtuk, egyelőre 0-0.

21.15. A harmincadik percben Priskin Tamás könyökli arcon Pepét, a játékvezető egyből felmutatja a pirosat.

21.05. Az első tíz percben nagy volt a portugál fölény, érezhető, hogy gyorsan meg akarják szerezni az első gólt. A második tíz percben kijöttünk a szorításból, több szép támadást vezettünk.