Magyar focihírek
minden mennyiségben
NB2 logó
NB3 logó
PNDRGN logó
Magyar KupaKözvetítés

Magyar Kupa: ezeket a meccseket adja a TV

Bíró Ádám - 2018. szeptember 10. hétfõ 18:42
Elkészítették a menetrendet.
A Magyar Kupa hatodik fordulóját a jövő héten rendezik meg, az M4 Sport szombaton a Szegedi VSE-Ferencváros, míg másnap a Cigánd-MOL Vidi FC meccset fogja közvetíteni. Ebben a körben 128 csapat érdekelt.
 
MAGYAR KUPA, 6. FORDULÓ
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
 
Szeptember 22. szombat
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
15.00: BKV Előre (NB III)–DVSC
15.00: Komárom VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC
15.00: Tállya (NB III)–MTK
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paks
15.00: Fővárosi Vízművek (Budapest I.)–Mezőkövesd
 
Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Honvéd
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK
 
A 6. FORDULÓ TELJES PÁROSÍTÁSA
 
Szeptember 22., szombat
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–DVSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
 

Cikk hozzászólások száma: 11

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 01. 20. 14:48

Román csapat ellen fordított a DVTK

Hatalmas góllal nyertek a miskolciak.
2019. 01. 20. 13:24

A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

Másik angol csapat is hívja.
2019. 01. 20. 12:08

Kleinheisler kemény góllal indított – videó

Túl sokat nem variált.
2019. 01. 20. 11:39

Gyászol az Újpest

Kupát is nyert a lilákkal!
2019. 01. 20. 15:46

Nagyot mentettek Csizmadiáék a szlovén bajnok ellen - reakció

Kellett a havazás is.
2019. 01. 20. 14:18

Lipták szerezte az elsőt a szlovák élvonalbeli ellen

Gólok története és vezetőedzői reakció.
2019. 01. 20. 15:59

Nyolcas után, lányok elleni kézi és foci előtt

Zajlik az élet.
2019. 01. 20. 14:28

Győzelemmel debütált a 27-szeres válogatott - videó

A kétszeres válogatott csapatát győzte le.
2019. 01. 20. 10:25

"Együtt táborozik" a Hali és a ZTE

Ma már játszanak a vasiak.
2019. 01. 20. 10:04

A legismertebb magyar kötőszó jut az ember eszébe a Fradi vezető góljáról – videó

FTC-Sion: gólösszefoglaló.
2019. 01. 20. 13:00

Szerbiában állt helyt a Békéscsaba - reakció

Részletes értékelés
2019. 01. 20. 08:58

Kispadról került kórházba a próbajátékos - előtte letalpalták a fejét

Fél órát vártak a mentőre.
2019. 01. 20. 13:12

Ketten csatlakoztak a Pápához

Igaz, egyiküknek még bizonyítania kell.
2019. 01. 20. 09:12

Üzent az RKSK a fejbe talpalt és kórházba került próbajátékosnak

Agyrázkódást szenvedett.
2019. 01. 20. 07:03

Vasárnapi foci: Dárdaiék és Nagy Ádámék is képernyőn

Igazi rangadó jön a Serie A-ban.
2019. 01. 19. 21:13

Lipcseiék ellen játszott a DAC - videó

Mutatjuk a mérkőzés összefoglalóját.
2019. 01. 19. 21:01

Vignjevics jó versenyről beszélt a hatos után

Értékelt a lilák mestere.
2019. 01. 19. 19:02

Rebrov a Sionról is fontosat mondott

Értékelt a Fradi mestere.
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC39
2MOL Vidi FC34
3DVSC30
4Budapest Honvéd29
5Újpest FC28
6MTK Budapest27
7Mezőkövesd Zsóry FC24
8Paksi FC22
9Puskás Akadémia FC21
10DVTK17
11Kisvárda Master Good16
12Szombathelyi Haladás9
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!