Magyar Kupa: A Vidi edzője szerint kicsit le vannak becsülve

Örült a sok szurkolónak, de...

Mint jeleztük, 2-1-re nyert az FTC otthonában a Vidi a Magyar Kupa negyeddöntőjének az odavágóján, a mérkőzés után Marko Nikolics, a Vidi edzője a következőket mondta:

„Örülök, hogy sokan voltak a lelátón, ez jó az egész magyar focinak, de talán még ennél is többen szurkolhatnának a csapatoknak akkor, amikor az elmúlt 2-3 év legjobb együttesei meccselnek egymás ellen. Gratulálok a játékosoknak, egész nap és a mérkőzés közben is esett az eső, nem volt könnyű ilyen talajon játszani. Természetesen örülök a győzelemnek, hiszen mindig jó érzés egy nagy meccsen nyerni, de nem dőlhetünk hátra, a párharcnak nincs vége, hiszen a Ferencváros egy jó csapat, nagy csatára számítok a fehérvári visszavágón. Ezt a mérkőzést két remek pontrúgással sikerült eldöntenünk, nagy veszélyben egyébként nem forgott egyik kapu sem. Ha a védekezésből támadásba való átmenetnél két-három passz jobban össze van kötve, akkor befejezhettük volna a mérkőzést, de az is igaz, hogy a Ferencvárosnak is volt egy-két kisebb lehetősége az első félidőben. Egyébként benne vagyunk egy jó sorozatban, hat győzelem mellett egy döntetlenünk van az elmúlt hét mérkőzésen, mégis kicsit úgy érzem, mintha le lennénk becsülve. Lehet, hogy mi tettük túl magasra magunk számára a lécet a tavalyi bajnoki címmel és európai szerepléssel. Mindenesetre ma is bizonyították a srácok, hogy remek mentalitással képesek menni előre, bátor szívvel játszottak, büszke vagyok rájuk! Köszönöm a hazaiaknak és vezetőedzőjüknek a barátságos fogadtatást.”