Kupaszerda: edzők értékelték a mai meccseket

Magyarország – Doll, Bekő Horváth és a többiek szakvéleménye.

Nagyecsed-FTC 0-10

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, hiszen fél perc után már vezettünk, pár perccel később pedig a második találatunkat is megszereztük. Fontos volt a korai gólszerzés, hiszen így nyugodtan játszhattunk. Nehéz volt ezen a talajon játszani, örülök, hogy senki sem sérült meg, és ilyen szempontból az ellenfél is dicséretet érdemel, nagyon sportszerűen futballozott. Az is pozitívum, hogy a fiatalok éltek a lehetőséggel. Örülünk a továbbjutásnak – mondta Thomas Doll a fradi.hu-nak.

Kozármisleny-DVTK 1-0  Németh Zsolt (Kozármisleny): – Tartottunk a mai mérkőzéstől, mert a DVTK-t jó csapat fantasztikus szurkolótáborral. Felvettük a versenyt a Diósgyőrrel, úgy gondolom a második félidőben jobban is játszottunk, igazán helyzetig nem jutott el az ellenfél. Sok sikert kívánok a DVTK-nak az NB I.-ben! Bekő Balázs (DVTK): – Gyalázatos teljesítményt nyújtottunk, gratulálok a Kozármislenynek a továbbjutáshoz! Mi csak szerettünk volna továbbjutni, de nem akartunk, így nem lehet futballozni. Ez a mérkőzés megmutatta a gyengéinket, mégpedig azt, hogy az ellenfél jobban akarta a győzelmet, többet tett érte, lelkesebben futballozott. Mindent elmond a meccsről, hogy egy normális kidolgoztt helyzetünk nem volt. Szombaton a Vasas ellen csak az fog játszani, aki hajlandó meghalni a pályán.  (dvtk.eu)     Andráshida-Videoton 0-2  Dobos Sándor (Andráshida): – Így, a lefújás után még rossz érzések vannak bennem, hiszen sportemberek vagyunk, nem szeretünk kikapni, ugyanakkor szerintem a holnapi nap már inkább a pozitív dolgok kerülnek elő a mérkőzéssel kapcsolatban. Nem vett minket félvállról a Vidi, itt volt a teljes keret, ezért külön is örülök, hogy még szervezettebben játszott a csapatom, mint a bajnokikon. Biztos, hogy benne marad ez az élmény a fiúkban, válogatott játékosok ellen léphettek pályára, remélem, hogy a mai tapasztalatok hosszú távon is segíteni tudják majd a szereplésünket. Horváth Ferenc (Videoton): Végig kontroll alatt tartottuk a meccset, de ennél azért valamivel jobb teljesítményre számítottam. Talán az eső miatt mondom, de azt láttam, hogy minden adott volt egy kellemes, teadélutános focizgatáshoz. Több agresszivitást vártam, ez kicsit hiányzott a csapatból, de a második félidőben azért már voltak ennek is jelei. Azt szeretném, hogy a jövőben éhes oroszlánként játszon a csapat, erre nagyon nagy szükségünk lesz ahhoz, hogy hozzuk a meccseket. A célkitűzésünk továbbra sem változott a sorozattal kapcsolatban, meg szeretnénk nyerni a Magyar Kupát. (vidi.hu)     Mezőhegyes-MTK 0-6  Mákos Árpád(Mezőhegyesi SE): – Megtisztelő volt, hogy az MTK Budapest ellátogatott hozzánk. Korrekt, sportszerű csapatot ismertünk meg a fővárosiakban, méltán képviseltük megyénket, és a negyedosztályt, talán jó csapat benyomását is keltettük az MTK szimpatizánsai előtt.   László Csaba (MTK Budapest): – Gratulálok a Mezőhegyesnek, mindent megpróbáltak, főleg az első félidőben, amíg tartott az erejük, de utána jöttek a gólok, fogyott a lelkesedésük. Olyan stratégiát választottunk, hogy azok a játékosaink is lehetőséget kaptak, akik eddig kevesebbet játszottak, vagy sérülés után tértek vissza. Gólokat rúgtunk, voltak helyzeteink is, de fontosabb, hogy nem becsültük le az ellenfelet. Minnél jobb, közönségszórakoztató játékot akartunk játszani. Öröm volt a helyieknek hosszú idő  után élvonalbeli csapatot látni. Megvolt az osztálykülönbség, barátsággal váltunk el, és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakra.  (mtkbudapest.hu)   Magyar Kupa: így rúgott 10 gólt a Ferencváros! VIDEÓ    Két román, egy északír az Eb-selejtezők csapatában

Matyi biztonsági őrökkel akart bejutni a stadionba Tartozások, ki nem fizetések, újra balhé

Megtapsolták a Fradi-ultrákat Nagyecseden! Képgaléria a két szurkolótáborról!