Küldetés teljesítve: soványka, de fontos siker a DVTK-tól

Balassagyarmat - Tartalékos Bódog-csapattal sincs megállás.

A dvtk.eu beszámolóját a Balassagyarmat-DVTK mérkőzésről változtatás nélkül közöljük.

A Magyar Kupa 7. fordulójában a DVTK az NB III. Keleti-csoportban szereplő Balassagyarmat vendégeként lépett pályára, és Tóth Barnabás fejesgóljával nyert, és a legjobb 32 csapat közé jutott.

Kulcspillanatok:

55. perc: Kitl jobb oldali szögletét Tóth Barnabás a hosszú oldali kapufánál közelről a földre pattintva a hálóba fejelte, 0-1.

Magyar Kupa 7. forduló

Balassagyarmati VSE-Diósgyőri VTK 0-1 (0-0)

Balassagyarmat, Kövi Pál Sportközpont, 500 néző. Játékvezető: Böcskei Balázs;Farkas Balázs;Baghy Csaba.

BSE: Czirjék –  Nagy G., Erdei, Bonivárt, Jónás – Popovics – Magos, Kovács K., Nagy O., Szandai – Tihanyi. Szakmai igazgató: Kis Károly.
DVTK: Antal – Nagy T., Kocsis, Oláh B., Bárdos – Eperjesi, Tóth B., Kitl M., Szabó II. B. – Bacsa, Óvári. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
Csere: Kocsis helyett Forgács a 25., Tihanyi helyett Bódis a 46., Szandai helyett Tóth P. az 59., Szabó II B. helyett Ternován a 63., Kovács K. helyett Szita a 79., Kitl M. helyett Lipták a 82. percben.

Sárga lap: Tóth B. a 80. percben.
Gólszerző: Tóth B. (0-1) az 55. percben.