Így játszottak légiósaink a szerdai mérkőzéseiken – VIDEÓ

Európa – Mervó Bence parádézott a Jagiellonia ellen.

A lengyel bajnokság 32. fordulójában, Mervó Bence és Gosztonyi András csapata, a Slask Wroclaw hazai pályán győzött 3-1-re a Jagiellonia ellen. Mervó a kezdőben kapott helyet és a 14. percben meg is hálálta a bizalmat, amikor egy jobb oldali beadását belsőzött a jobb alsó sarokba. A 35. percben ismét megvillant a magyar csatár, egy fejjel megcsúsztatott labdát passzolt a kapu jobb oldalába. A támadó végigjátszotta a mérkőzést, Gosztonyi Andrást a 91. percben küldték pályára.   A másik magyar érdekeltségű mérkőzésen a Guzmics Richárddal felálló Wisla Krakow 3-0-ra győzött a Leczna otthonában. A magyar válogatott belső védője végigjátszotta a találkozót, ismét a védelem oszlopának bizonyult.

Ekstraklasa, osztályozó csoport, 32. forduló

Slask Wroclaw-Jagiellonia 3-1 (Mervó 14., 35., Morioka 72. ill. Vassiljev 20.)

Leczna-Wisla Krakow 0-3 (Popovic 68.-tizenegyesből,  Boguslawski 75.-öngól, Ondrasek 90+4.-tizenegyesből)