NB2 logó
NB3 logó
tv-műsormeccsekProgram

A szombati focimeccsek és televíziós közvetítések

Simon Zoltán - 2017. augusztus 12. szombat 07:31
Európa – NB I, NB III és az angol rajt.

NB I

5. FORDULÓ
18.00: Budapest Honvéd–Újpest (Tv: M4 Sport)
18.00: Vasas–Mezőkövesd
18.00: Ferencváros–Paks
18.00: DVTK–Puskás Akadémia
18.00: Haladás–Balmazújváros
20.30: Videoton–DVSC (Tv: M4 Sport)

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
 Cigánd–Füzesgyarmat
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Balassagyarmat–Nyírbátor
17.30: Salgótarján–Monor
17.30: Gyöngyös–Jászberény
17.30: Debreceni EAC–Tállya

 

KÖZÉPCSOPORT
17.30: 
Makó–Vecsési FC
17.30: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
17.30: Rákosmente–Szentlőrinc
17.30: Tiszakécske–Szekszárd
17.30: Kozármisleny–Iváncsa

 

NYUGATI CSOPORT
17.30:
 Andráshida–Veszprém
17.30: Csepel–THSE-Szabadkikötő
17.30: III. ker. TVE–Dunaharaszti
17.30: Ajka–Csorna
17.30: Pénzügyőr–Pápai FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
 Watford–Liverpool (Tv: Prime)
16.00: Chelsea–Burnley (Tv: Spíler Tv)
16.00: Crystal Palace–Huddersfield Town
16.00: Everton–Stoke City
16.00: Southampton–Swansea
16.00: West Bromwich Albion–Bournemouth
18.30: Brighton & Hove Albion–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

17.00: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Angers
20.00: Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Caen–Saint-Étienne
20.00: Toulouse–Montpellier

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
 Chemnitz (III.)–Bayern München (Tv: Sport1)

MLS
22.00: 
Seattle Sounders–Sporting Kansas City (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 00.00: Toronto FC–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)

 

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
10.30: 
Leganés–Atlético Madrid
20.30: Betis–Internazionale

 

Az NB II és az NB III jelenti: így áll a csabai stadion átépítése - NB1.hu

Rajt az NB III-ban, ijesztő kép, Moszkvába igazoló emtékás.

Cikk hozzászólások száma: 22

LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szürke
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA
1Budapest Honvéd14
2Videoton FC11
3Ferencvárosi TC10
4DVTK8
5Vasas FC7
6Mezőkövesd Zsóry FC7
7Swietelski Haladás6
8Újpest FC6
9Paksi FC6
10Balmaz Kamilla Gyógyfürdő5
11DVSC5
12Puskás Akadémia FC5
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!