Gólszerző: Andrics (48.), Bardhi (78.)
Sárga lap: Diarra (44.), Pávkovics (45+1), Balázs (56.) ill. Szekulics (68.), Takács (77.), Tőzsér (84.)
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Vége a mérkőzésnek
90+2'   Chuka került helyzetbe, talán ő sem tudja, hogyan, végül Balaczánál kötött ki a labda
90' Lázok érkezik Andrics helyére
87'   Tartja a labdát az Újpest, az idő nekik dolgozik
84' Tőzsér kíméletlenül állította meg becsúszva Bardhit!
83'   Tőzsér szabadrúgása jócskán kapu mellé ment.
82'   Egy kezezés után veszélyes helyről jöhet a Debrecen!
78'   Remek jobboldali akció! Balogh indította Andricsot, aki Cseke elé tálalt, a csereként beállt játékos azonnal Bardhit hozta játékba, aki remek mozdulattal tekert a kapu bal oldalába!
78' GÓÓÓÓL! 2-0 az Újpestnek!
77' Támad a Debrecen, de hihetetlenül tömörül az Újpest, miután labdaát szerzett az Újpest Takács nyomott egyet oda ellenfelének, sárga lap
73' Nagy Zoltán helyére Chuka érkezik
73'   Tőzsér elé pattant a labda, ő pedig 20 méterről lőtt, de kapu mellé pattant a blokkról a lövése
72' Perovics helyére Csekét küldi be Vignjevics
68' Szekulicsé az első debreceni sárga
67'   Takács vitte le az alapvonalig a labdát, majd remekül tálalt Holman elé, aki kapu fölé tüzelt
65'   Diarra beadását fejelték ki röviden a védők, majd Bardhi elé kerül a labda, aki egy lövőcsellel elküld egy védőt, de a lövését így is blokkolták
64'   Takács feje fölött szállt el egy debreceni beadás
62'   Balogh beadása után indított kontrát a Debrecen, de Jovanovics gyengécske lövéssel zárta le az akciót
59' Két légiós, Vittek és Filip is elhagyja a játékteret, Horváth Zsolt és Takács Tamás érkeznek a helyükre
57'   Holman végezte el a szabadrúgást, nagyon veszélyesen kanyarodott a labda a jobb felső felé, de végül nem talált kaput!
56' Balázs Benjámin kézzel ütötte el a labdát Holman elől, sárga!
53'   Az Újpest továbbra is a beadásokra esküszik, főleg a jobboldalról záporoznak a labdák középre, egy ilyenből született ugye a gól is
50' Szatmári találkozott Perovics könyökével, ápolni kell a védőt
48'   Perovics beadása után Verpeczet támasztotta meg kicsit Bardhi, talán ezért is kicsúszott a labda a kapus kezéből, Andrics pedig köszönte szépen, az üres kapuba pofozta a labdát, 1-0!
48' GÓÓÓÓL! Vezet az Újpest!
46' A Debrecen kezdte a második félidőt
I. Félidő
45+2' FÉLIDŐ
45+1' Pávkovics rúgta fel Holmant, így megakadályozva egy kontrát, jogos sárga
45+1'   A debreceniek megérezték, hogy akár ki is lehetne állíttatni Diarrát, Vittek koccantotta össze a bokáját, a mali játékost úgy kell elrángatni Iványi elől
44' Diarra még nem emésztette meg az előző faultot, csúnyán odarúgott egy debreceninek, Iványi fel is mutatta a sárga lapot
43'   Filip szabálytalankodott Diarrával, a megítélt szabadrúgást Bardhi küldte kapura, a labda pedig épen csak a léc fölött hagyta el a játékteret
42'   Holman indult el remekül a kapu felé, kicselezett két embert, de ziccerben a lövés pillanatában felpattant előtte a labda, így csúnyán mellé lőtt
41'   Perovics lépett ki ziccerben, Brkovics vetődött be elé "aranyat" érően
39'   Most az Újpest térfelén a labda, de Holman szabálytalansága után végül visszakerül a labda a lila-fehérekhez
36'   Bardhi beadása után Perovics fejelt, de Völgyiről szögletre pattant a labda, egyre veszélyesebb az Újpest
31'   Andrics cselezte le magát szinte az alapvonalig, majd a rövidre tartó lövését Verpecz szögletre mentette
28'   Ezúttal Balogh adott középre, Windecker tudott fejelni, de egy pattanás után Verpecz ölében kötött ki a labda
25'   Diarra beadása után Perovics a kapuval szemben állva inkább hátra fejelte a labdát...
22'   Remek labdaszerzést mutatott be a Debrecen az ellenfél térfelén, de Tőzsért elválasztották a labdától
18'   Tőzsér szabadrúgása vágódott le a sorfalról
16'   Nagy visszatérhetett a pályára, közben elég sokat hibáznak a játékosok
13' Most Nagy Zoltánt kell ápolni egy újpesti sarokrúgás után, a szemöldökénél felszakadt a bőre
11'   Tőzsér szöglete után jutott el a labda valahogy Nagy Zoltánhoz, aki annyira rosszul találta el a labdát, hogy így lett veszélyes, Balajcza ütötte ki a labdát a jobb oldali kapufa mellől
9'   Mohl osztott ki egy kötényt, majd Andrics beadását fülelték le a védők
5'   Előbb Balajcza mutatott be egy védést, Holman szöglete után fejeltek a kapujára, majd a debreceniek szabadítottak fel üggyel-bajjal a tizenhatosukon belül
4'   A pálya szélén állítólag combizomszakadást diagnosztizálnak Herisnél
3' Cserélnie is kell Vignjevicsnek, Pávkovics érkezik Heris helyére
2'   Hihetetlen, hordágyon kell levinni a játékost
1' Heris sérült bele az első passzába, ápolni kell...
1' Az Újpest kezdte a mérkőzést hagyományos szerelésében, a debreceniek ezúttal pirosban játszanak.
0' Balajcza Szabolcs 350. alkalommal lép ma pályára az NB I-ben
0' Kecskeméten fogadja ellenfelét a kilenc meccs óta veretlen Újpest, igaz, a lila-fehérek ebből nyolc alkalommal csak döntetlent értek el
0' Enis Bardhi (Újpest): - A kupamérkőzések, a bajnoki találkozók sokat kivettek a csapatból. Ettől függetlenül úgy gondolom, ha megfelelően koncentrálunk, türelmesek leszünk, akkor három ponttal gazdagabban hagyhatjuk el a pályát a DVSC elleni meccsünket követően. Küzdeni fogunk, mint mindig, szeretnénk győzelemmel búcsúzni.

Hazai csapat játékosai: Balajcza - Balázs, Heris, Kecskés, Mohl - Windecker, Bardhi - Balogh B. Diarra, Andrics - Perovics

Vendég csapat játékosai: Verpecz – Nagy Z., Szatmári, Brkovics, Völgyi – Filip, Tőzsér – Jovanovic, Szekulics, Holman - Vittek

Hazai csapat vezetőedző: Nebojsa Vignjevics

Vendég csapat vezetőedző: Leonel Pontes

Hazai csapat cserejátékosai: Banai (kapus), Cseke, Nagy G., Sankovic, Pávkovics, Angelov, Lázok

Vendég csapat cserejátékosai: Danilovics (kapus), Ferenczi, Djelmic, Mészáros K., Horváth Zs., Takács T., Chuka

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.