Gólszerző: Hahn (43.)
Sárga lap: Vernes (51.), Gévay (60.), Szakály (62.), Laczkó (87.) ill. Ádám (51.), Remili (58.), Korcsmár (74.), Murka (89.)
Piros lap:
II. Félidő
90+5' Vége a mérkőzésnek! 1-0-ra győzött a Paks a listavezető ellen!
90+3' Vernes ezúttal az üresen érkező Gévayt játssza meg, ám az ő lövését is emberfeletti bravúrral védi Nagy
90+2' Vernes lép ki az elfáradt angyalföldi védők között, ám egy az egyben nem tudta megverni Nagy Gergelyt. Kapusbravúr.
89' Murka Benedek rántja le Vernest, ez is sárga
87' Laczkó Zsolt három perccel pályára lépése után máris besárgult
84' Szakály Dénes le, Laczkó Zsolt be
83'   Burmeister lövését óriási bravúrral nyomja ki Molnár
80'   Óriási helyzetet hagy ki a Vasas: egy szabadrúgás után Korcsmár fejeli középre a labdát, Pavlov azonban lyukat rúg
79' Lenzsér csúszott rá hátulról Pavlovra, jogos a sárga
79' Remili Mohamedet Ferenczi István váltja
78'   Ristevski beadását Molnár könnyen húzza le
75'   Bertus nagy ívben kapu felé tekeredő szabadrúgása pontosan Nagy Gergely kezébe érkezik
74' Korcsmár Zsolt is megkapta a maga sárgáját
74'   Vida erős fejese a kapus kezei közé száll
69' Cserél a Vasas is: Ádám Martin helyét Király Botond foglalja el
68' Koltai Tamás helyén Bartha László a pályán
65'   Remili jó helyzetből végezhetett el szabadrúgást, ám a rövid fölső mellé tekert
62' Ezúttal Szakály Dénes kap sárga lapot Korcsmár Zsolt akasztásáért
60' Az esetet követő dulakodásban a hazaiak csapatkapitánya, Gévay Zsolt kap sárga lapot
58' Végre futball! Vida remekül indítja be Remilit, aki elesik a tizenhatoson belül, ám műesésért szabadrúgást ítél kifelé a játékvezető, Remilinek pedig sárga lapot adott
56'   Berecz lő távolról, Molnár nem tudja megfogni, csak kiütni
56'   Ristevski egyre aktívabb a bal oldalon, ám beadásai egyelőre nem találnak célba
53'   A remekül csapódó szabadrúgás a felső léc tetején csattan
52'   Korcsmár szabálytalankodik a tizenhatos előtt Szakállyal szemben, szabadrúgás
51' Mind Vernes, mind Ádám jutalma egy-egy sárga színű kártya
50'   Vernes rögtön felvette az üzemi hőfokot, ezt egy Ádámmal vívott kakaskodással bizonyította
46' Cserélt a félidőben a Paks. A gólszerző Hahn János megsérült, helyén Vernes Richárd folytatja
46' Kezdetét vette a második játékrész!
I. Félidő
45' Vége az első félidőnek! Bajban a listavezető!
43' GÓÓÓL! Nagy Gergely kezében túlzottan is forró volt a labda, melyre Hahn János remekül csapott le és passzolta másfél méterről a kapuba. 1-0
42'   Az előretörő Szakályt az alapvonalnál szereli Korcsmár
39'   Murka Benedek gondol egy váratlant, és húsz méterről célba veszi a paksi kaput, pechére laposan próbálta, így a labda megint csak vánszorgott a kapu irányába, könnyű zsákmány ez Molnárnak
34'   Burmeister rúg bele Hahnba, jár a szabadrúgás a felezővonalnál
31'   Pavlov ziccerben vehette át a labdát és löhetett, ám a kapujából remekül kimozduló Molnár parádésan zárta a szöget
28'   Egy igencsak furcsán kivitelezett szabadrúgás-kombináció végén Vida lövése alig gurul el Molnár kapusig
23'   Papp rúgja fel a megiramodni szándékozó Vidát, elmarad a sárga
23'   Pavlov vágja földhöz magát Lenzsér mellett, "jár" a szabadrúgás
21' Még a legendás Thököly út is simább felülettel rendelkezik, mint a paksi stadion gyepe... Gyakorlatilag lehetetlen lapos passzt adni!
17'   Korcsmár fejelhet jó helyzetből egy szöglet után, ám a védő nem tudja kapu felé irányítani a labdát
15'   Bertus lecsúszott beadása után Nagy könnyedén húzza le a labdát
12'   Pavlov elől az utolsó pillanatban mentenek szögletre a paksiak, a sarokrúgás veszélytelen volt
10'   A szélen elhúzó Hahnt olyan remekül szereli az angyalföldi Burmeister, hogy kirúgás következik
7'   A szabadrúgás veszélytelen volt, a labda végül Nagy Gergely kezében köt ki
6'   Korcsmár rúgja fel Hahnt, jöhet egy szabadrúgás veszélyes helyzetből.
5' A helyiek érdeklődéséről mindent elmond, hogy a Vasas iránt szimpatizálók többen vannak a lelátón! És hangosabbak is...
1' Megkezdődött a mérkőzés!
0' Csertői Aurél (Paks): - Egy nagyon jó formában lévő csapat, a jelenlegi listavezető látogat hozzánk. Ezt a pozíciójukat minden bizonnyal szeretnék is megőrizni a szünetre, ami azt jelenti, hogy a három pontért érkeznek hozzánk. Ennek érdekében várhatóan masszív alapokkal, de agresszív támadójátékkal fognak majd fellépni ellenünk. Ugyanakkor mi is szeretnénk megerősíteni helyünket a tabellán, valamint az őszi bajnokságot egy győzelemmel lezárni, amivel egy kicsit kozmetikázni tudnánk a korábbi eredményeinket. Ezek fényében igen nehéz mérkőzés lesz az idei utolsó bajnokink.
0' Michael Oenning (Vasas): - Nem lesz egyszerű a Paks elleni mérkőzésünk, mivel tapasztalatból tudjuk, hogy hazai pályán mennyire erős az ellenfelünk. Miután szeretnénk a tabella élén telelni, mindenképpen meg akarjuk nyerni ezt a mérkőzést.

Hazai csapat játékosai: Molnár P. - Kulcsár D., Lenzsér, Gévay, Szabó J. - Papp - Koltai (Bartha, 68.), Kecskés, Bertus, Szakály (Laczkó, 84.) - Hahn (Vernes, 46.)

Vendég csapat játékosai: Nagy - Burmeister, Korcsmár, Ristevski - Murka, Vida, Berecz, Hangya - Ádám (Király, 69.), Pavlov, Remili (Ferenczi, 79.)

Hazai csapat vezetőedző: Csertői Aurél

Vendég csapat vezetőedző: Michael Oenning

Hazai csapat cserejátékosai: Székely, Báló, Haraszti, Zachán, Bartha, Vernes, Laczkó

Vendég csapat cserejátékosai: Póser, Szivacski, Király, Kleisz, Ferenczi, Cvitkovics, Debreceni

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.