Gólszerző: Bartha (13.) ill. Vittek (47.)
Sárga lap: Pap (72.) ill. Vittek
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Vége a mérkőzésnek
90+2' Vittek is besárgult
86' Az utóbbi percekben a Paks birtokolja többet, úgy tűnik Csertői Aurél csapata mindenképpen meg akarja nyerni a meccset.
85' Kecskés helyére LAczkó érkezett a a Paksba
82'   Újabb paksi lehetőség: Bertus ment el a baloldalon, majd éles szögből lőtt, azonban Danilovics lábbal védett.
80' Holman helyére Mészáros Karol érkezett a Lokiba
78'   Egy baloldali szöglet után Bertus Lajos oxizott kapura, de a lövés elkerülte a rövid felsőt.
73'   Egy baloldali szöglet után Szabó János fejelt kapura, de kísérletet elkerülte a jobb kapufát
72' Pap Kristóf kapott sárga lapot
71' Horváth Zsolt helyére Castillion érkezett a Lokiba
69' Vernes és Koltai helyett Jelena és Hahn érkezett a Paksba
66'   Danilovics védte vetődve Pap Kristóf 21 méterről leadott lövését
65'   Holman kénszerítőzött Vittekkel, majd 14 méterről dropból lőtt, de labdája fölé szállt.
64'   Kulcsár futott fel a jobb oldalon, majd befelé tört, végül 30 méterről lőtt, de a kísérlete jócskán elkerülte a kapu jobb oldalát.
61'   Óriási helyzet maradt ki. Koltai jobbról belőtt labdájára Vernes érkezett, és becsúszva a középen helyezkedő Danilovicsba lőtte a labdát.
57'   Pap Kristóf marad le pár centivel egy baloldali beadásról.
54' A gól óta újra a DVSC van lendületben.
51'   Egy baloldali beadás elsuhant Danilovics orra előtt, az érkező Vernes egy hajszállal maradt le a labdáról.
47' Egyenlített a DVSC! Egy baloldali beadás után a labda felpattant a magasba, Holman nyert fejpárbajt az ötösön, majd az érkező Róbert Vittek közelről a kapuba kanalazta a labdát (1-1)
46' Róbert Vittek érkezett Könyves Norbert helyére a Lokiban.
46' A Loki kezdte a második félidőt
I. Félidő
45' Szőts Gergely 44.58-nál lefújta az első félidőt. Nem vitte túlzásba a hosszabbítást.
39' Az utóbbi percekben lassan folydogál a játék. A paksi szurkolók gondoskodnak a jó hangulatról.
33'   Horváth Zsolt próbált 11 méterről kapura fordulni, de a lövése körülbelül 7 méterrel mellé ment.
32' Ismét a DVSC vette magához a kezdeményezést. Az utóbbi percekben a paksi térfélen folyik a játék
27'   Óriási paksi löket: Bartha lekészített labdája Bertus lőtte kapura 20 méterről, Danbilovics csak öklözni tudott. A kipattanót Vernes a kapuba kanalazta, de a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.
26'   Jovanovics csapott le egy röviden kifejelt labdára, betört a tizenhatoson belülre, majd célba vette a jobb alsót, de Székely vetődve kiütötte a labdát.
24'   Egy baloldali beadás után Holman pörgetett bele a labdába, de nem találta el a kaput.
19' Egyelőre ül a Paks taktikája. A DVSc uralja a játékot a mezőnyben, de komoly helyzetei nincsenek. A hazaiak csak a kínálkozó kontralehetőségeket várják.
16'   Tőzsér 18 méterről ellőtt szabadrúgását Székely öklözte a mezőnybe.
13' Vezet a Paks! Bartha kapott labdát a baloldalon, senkitől sem zavartatva tolt egyet befelé, majd a kapu jobb oldalába lőtt. Danilovics vetődött, de csak beleütni tudott a labdába (1-0).
11'   Székely fogta Horváth Zsolt 14 méterről leadott lövését.
6'   Holman indult meg egy szólóval, de hosszan szöktette magát, így a kifutó Székely vetődve megkaparintotta a labdát.
2' Egyelőre nem alakult ki helyzet egyik oldalon sem. Főleg a középpályán passzolgatnak a csapatok.
1' A Paks kezdte a mérkőzést!
0' Mészáros Norbert (DVSC): - Bízom benne, hogy az elmúlt hetekben még jobban összeszoktunk, és folytatni tudjuk a jó formánkat a hétvégén, a Paks otthonában. A tolnaiakkal mindig nagyon nehéz mérkőzéseket vívunk, de természetesen azért utazunk hozzájuk, hogy elhozzuk a három pontot.
0' Csertői Aurél (Paks): - A DVSC egy nagyon jó csapat, remek válogatott játékosokkal megtűzdelve. Épp ezért igen óvatosan kell játszani ellenük, ezzel tisztában vagyunk. Legutóbb az MTK ellen nem sikerült nyernünk, a háromból csak egy pontot tudtunk itthon tartani, ezért ez a mérkőzés, nyugodtan kijelenthetem, hogy élet-halál összecsapás lesz a számunkra. Vagyis szervezetten, koncentráltan, kellő figyelemmel kell futballoznunk, mint már említettem, de ugyanakkor meg is szeretnénk nyerni a mérkőzést. Mondjuk, mindig győzni szeretnénk, de hazai pályán ez még jobban igaz. Nagyon nehéz feladat előtt állunk, de kellenek a pontok!

Hazai csapat játékosai: Székely – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó J., – Kecskés (Laczkó, 85.), Papp K. – Kolta (Hahn, 69.)i, Bertus, Bartha – Vernes (Jelena, 69.).

Vendég csapat játékosai: Danilovics – Jovanovic, Mészáros N., Szilvási, Filip – Szakály P., Tőzsér – Könyves (Vittek, 46.), Holman (Mészáros, 80.), Bobko – Horváth Zs (Castillion, 71.).

Hazai csapat vezetőedző: Csertői Aurél

Vendég csapat vezetőedző: Leonel Pontes

Hazai csapat cserejátékosai: Rácz (kapus), Kovács G., Báló, Hahn, Kesztyűs, Laczkó, Jelena

Vendég csapat cserejátékosai: Verpecz (kapus), Szatmári, Szekulics, K. Mészáros, Nagy Z., Vittek, Castillion

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.