Gólszerző:
Sárga lap:
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Andó-Szabó Sándor lefújja a második félidőt. 1-1-es döntetlennel ér véget a Ferencváros–MTK örökrangadó.
90'   Nagy MTK-lehetőség maradt ki! Takács bal oldali beadását Torghelle a bal alsó mellé fejelte.
87' Egy gyorsan elvégzett Fradi-szabadrúgás és kimaradt helyzet után balhéznak egy sort egymással a játékosok, Andó-Szabó meglepő módon csak Torghellét fegyelmezi sárga lappal.
83'   Kapu előtti kavarodás, Nikacs lő kapura 14-ről, Nagy Dominik tisztáz, de a visszajátszás tanúsága szerint kézzel érintette a labdát. A Fradi szerencséjére nem vette észre a játékvezető.
81' GÓL! Kanta szabadrúgása balról, Torghelle - ki más? - érkezik fejelni középen és egyenlít az MTK!
76'   A kapujából kissé kinn álló Petkovics nagyot véd Gera lövése után.
76' Baki Ákos kap sárgát egy Djuricinnel szembeni szabálytalanságért.
75' Jön az MTK utolsó cseréje: Vass Ádámot váltja Szatmári Lóránd.
72' Egy szabadrúgást követően három összerúgó játékos is a földön marad, Gera sárgát reklamál, kap is egyet Andó-Szabótól. Valószínűleg nem így gondolta...
67' Vogyicska jön le, Takács Ronald megy be az MTK-nál.
62'   Vogyicska lő 15 méterről, Nalepa fejét találja telibe.
60' Cserél mindkét csapat: az MTK-nál a megsérült Gera Dánielt Darko Nikacs váltja, a Fradinál Hajnal Tamás helyére Gyömbér Gábor érkezik.
57'   Gera Dánielt le kellett hozni ápolni a pálya szélére. Úgy tűnik, cserére készül az MTK.
56' A pályára visszatérő Csukics keményen beleszáll Gera Dánielbe, ezért megkapta második sárga lapját és mehetett zuhanyozni.
53'   Csukics feküdt a gyepen, ápolást követően el kellett hagynia a játékteret.
49'   Böde tüzel jó néhány méterrel Petkovics kapuja mellé.
47'   Hajnal csavar egy szöglettel felérő szabadrúgást Petkovics kezébe.
46' Andó-Szabó Sándor sípszava elindítja a második félidőt.
I. Félidő
45+2' Ennyi volt az első félidő. A szünetben a Ferencváros vezet 1-0-ra.
45+1' Egy kis fáziskéséssel Andó-Szabó kioszt Csukicsnak egy sárgát az iménti szabálytalanságáért.
45'   Csukics rúg oda keményem Torghellének, ápolás következik.
41' Az elmúlt negyed órában a Ferencváros teljesen átvette a mérkőzés irányítását, az addig szervezetten védekező MTK-t pedig érezhetően megfogta a gól.
36' GÓL! Vezet a Ferencváros. Djuricin indította volna Nagy Dominiket, ám a szerelni igyekvő Baki Ákos saját hálójába továbbította a labdát.
34'   Újabb Hajnal-szöglet, Leandro húzza kapura a labdát, Petkovics jól zárja a szöget.
31'   Hajnal szöglete rossz, a második hullámban érkező Csukics pedig jócskán fölé lő.
29'   Bödét nem bírják szabálytalanul sem szerelni, így némi labdavezetés után lő, Petkovics azonban könnyen véd.
28'   Nagy Dominik ad be balról, Hajnal érkezik a kapu elé, de rossz a fejese.
26' Kanta kapja a mérkőzés első sárgáját Nalepa szabálytalan szereléséért.
25'   Radó kap remek labdát a jobb oldalon, kapura törne, de ott van Vukmir, aki szerel és hazaadja a labdát Petkovicsnak.
21'   Torghelle lő jobbról keresztbe a kapu előtt, a túloldalon Ramos már nem éri el a labdát. Kirúgás.
20'   Böde végig vezeti a labdát keresztben az MTK kapuja előtt, végül elesik a tizenhatoson belül. Nem kap tizenegyest.
19' Sok a szabálytalanság, de jó iramú a találkozó, igazi örökrangadóhoz méltó a küzdelem, csak a helyzetek hiányoznak. Az MTK letámad, az FTC egyelőre nem igazán tud kibontakozni.
13'   Vadnai száguld végig a bal oldalon, csak közvetlenül a tizenhatos előterében sikerül szerelnie őt a ferencvárosiaknak.
11'   Gera Dániel ívelése jó Torghellének, aki kapura is fejel, a partjelző szerint viszont lesen tartózkodott az MTK csatára.
9'   Fradi-szabadrúgás a jobb oldalról, Hajnal az MTK-s védők közé ível, akik felszabadítanak.
7'   Kanta szabadrúgásába Böde fejelt bele, így elhárul a veszély az FTC kapuja elől.
6'   Nincs teltház és egyelőre helyzetek sem. Említésre méltó események: Nalepa oldalba rúgta előbb Torghellét, utóbb Ramost.
0' Andó-Szabó Sándor sípszavára kezdetét veszi az örökrangadó!

Hazai csapat játékosai: Dibusz, Radó, Böde, Nagy D., Hajnal, Leandor, Gera Z., Djuricin, Nalepa, Csukics, Dilaver

Vendég csapat játékosai: Petkovics - Baki, Poór, Vukmir, Vadnai - Kanta, Vass, Vogyicska - Ramos, Torghelle, Gera D.

Hazai csapat vezetőedző: Thomas Doll

Vendég csapat vezetőedző: Teodoru Vaszilisz

Hazai csapat cserejátékosai: Varga, Kundrák, Ryu, Gyömbér, Csernik, Busai, Csonka

Vendég csapat cserejátékosai: Groppioni - Szabó, Katona, Nikacs, Takács, Okuka, Szatmári L.

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.