Gólszerző: Eppel (70.)
Sárga lap: Molnár (49.), Devecseri (60.)
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Vége, második helyen telel a Kispest!
90'   3 perc hosszabbítás lesz.
85' Támadók helyett védekező játékosokat cserélt be Marco Rossi...
84' Eppel helyett Nagy Gergő folytatja.
78' Lanzafame helyett Bobál folytatja.
74' Pauljevics helyett Nicorec folytatja.
70'   Megszerezték a vezetést a sokat nyomó hazaiak: Botka ment el a jobb oldalon, remekül adott középre, ahol érkezett Eppel, aki 8 méterről a kapu bal oldalába fejelt úgy, hogy Tujvel ujjheggyel talán még bele is ért a labdába. 1-0!
70' Vezet a Honvéd!
66' Még mindig harcos a meccs, az utóbbi pillanatokban azonban egyértelműen a vendégekre kívánják erőltetni az akarukat a hazaiak.
65'   Gazdag nyesése után Eppel csúsztatott kapura 10 méterről, de Tujvel magabiztosan védett.
64' King helyett prosser folytatja a hazaiaknál.
60' Devecseri sárgult be.
57'   Lanzafame 18 méterről, a balösszekötő helyéről lőtt szabadrúgásból, Tujvel könnyedén hárított.
55'   Koszta vezette a labdát középen, majd 23 méterről laposan célba vette a bal alsó sarkot, de Tujvel vetődve védett.
49' Molnár megelőzte az ötösnél Gróf Dávidot és a kapuba továbbította a labdát, csak nem fejjel, hanem kézzel, ezért sárgát kapott.
46' Folytatódik a meccs!
I. Félidő
45' 1679 néző látogatott ki a mérkőzésre.
45' Szünet! Vége az első félidőnek!
43'   Bal oldali szöglet után Koszta fejelt kapura 8 méterről, Tujvel előtt Lanzafame majdnem belestukkolt, de nem érte végül el a labdát, amit a kapus ölelt magához.
39'   Eppel 30 méterről, szabadrúgásból bikázott a bal kapufa mellé.
36'   Lanzafame adott be jobbról, Tujvel könnyedén szerezte meg a zsugát az érkezők elől.
34' A feszültség nem változott, jó lenne, ha a játékkal foglalkoznának inkább a felek.
30'   Hidi adott be jobbról laposan, Eppel megelőzte a védőjét az ötösnél, de hosszan vette át a labdát, amely így Tujvelé lett.
25'   Gróf már másodszor ment a tizenhatos vonalára kifutva az érkezők elől. Védenie még nem kellett, de a jelek szerint nagyon éber a kispestiek kapusa.
21' Feszült a meccs, a nézők és a két edző is sokat mérgelődik a Berke-spori ítéletei miatt.
19'   Bacelic-Grigic elől mentett Gróf a tizenhatos vonalára kifutva, majd a kontrából Lanzafame lőtte szét 19 méterről a bal kapufát.
19' Botka és Gohér ütköztek, majd utána a földre kerültek, de mindketten tudták folytatni a játékot.
14'   Az első szép mozzanat: Lanzafame 26 méterről, középről, szabadrúgásból vette célba a jobb alsó sarkot, de Tujvel szögletre hárított.
12'   Molnár adott be jobbról, Kamber az ötösről fejelte ki a labdát az érkezők elől.
11' Még nem volt helyzet a meccsen, de a mezőnyben hatalmas a küzdelem és a taktikai csata. Mondjuk erre is lehetett számítani.
4'   Ikenne-King tört be a tizenhatoson belülre jobbról, már az alapvonalnál járt, készölt beadni, amikor szögletre mentettek előle.
1' Elkezdődött a mérkőzés! Lanzafame indította útjára a labdát.
0' Pintér Attila (Mezőkövesd): - A Honvéd remek hazai játékosokkal rendelkező csapat, ezt kevesen mondhatják el az NB I-ben, és van egy kiváló légiósuk, Davide Lanzafame. Ők is több játékrendszerben képesek játszani, akárcsak mi, de becsülettel felkészülünk. Ami biztos, hogy fel kell kötni a nadrágunkat, de megpróbálunk győzni.
0' Marco Rossi (Honvéd): -A statisztikai adatok alapján a két legjobb formában lévő csapat találkozik egymással. Érdekes meccs lesz, a jó formák miatt hatalmas taktikai csatára és küzdelemre lehet számítani. A fagyott talaj nem segítené a szép futballt. Nekünk viszont nem ezzel, hanem azzal kell foglalkoznunk, hogy megszerezzük a három pontot.

Hazai csapat játékosai: Gróf - Botka, Kamber, Lovric - Ikenne-King (Prosser, 64), Gazdag, Hidi, Holender - Koszta, Eppel (Nagy G., 84.) Lanzafame (Bobál, (74.)

Vendég csapat játékosai: Tujvel – Vági, Hudák, Devecseri, Gohér – Mevoungou, Molnár G.– Pauljevic (Nicorec, 74) Bacelic-Grgic, Kink – Strestík.

Hazai csapat vezetőedző: Marco Rossi

Vendég csapat vezetőedző: Pintér Attila

Hazai csapat cserejátékosai: Horváth A., Bobál D., Prosser, Nagy G., Vasziljevics, Zsótér, Kabungu

Vendég csapat cserejátékosai: Czuczi, Tóth B.. Baracskai, Egerszegi, Nicorec, Milutinovic, Sós

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.