90 éves a Szpari: Dragóner mentette meg az ünnepet a Vasas ellen

Reakciók a drámai véghajrájú mérkőzésről.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–VASAS 3–3 (1–1)
Nyíregyháza, 1790 néző. Vezette: Böcskei Balázs (Máyer Gábor, Kovács Gábor)
NYÍREGYHÁZA: Jova – Polényi G., Fodor F., Rubus, Forró (Bakos Sz, 62.) – Nagy T. – Sztaroszta (Dragóner F., 68.), Ötvös B., Gulyás M., Rezes – Daru (Pekár, 68.). Vezetőedző: Bozsik József
VASAS: Bese – Szivacski, Vaskó, Szilágyi Z., Rokszin – Talabér (Kelemen D., a szünetben), – Szatmári L., Hinora, Hajdú Á. – Hrepka (Ádám M., a szünetben), Balajti. Vezetőedző: Kis Károly
Gólszerző: Szatmári L. (0–1) a 10., Daru (1–1) a 20., Balajti (1–2) az 51., Ádám M. (1–3) az 55., Nagy T. (2–3) a 89., Dragóner F. (3–3) a 89. percben

Bozsik József vezetőedző, Nyíregyháza: – Meg kell dícsérnem a csapatot, ez mindenkinek önbizalmat adhat. Egy olyan csapat mely 1-3-ról kiegyenlít a Vasas ellen, az bármire képes. Nem kezdtünk jól, de átvettük az irányítást, és egy szép góllal egyenlítettünk. A második félidő elején gyorsan két gólt kaptunk, a cserék viszont nagyot lendítettek a csapaton, és az sem lett volna túlzás, ha mi nyerünk a végén.

Lipcseiék tovább menetelnek – eredmények – NB2.hu

NB II-es eredmények, tabella

Kis Károly vezetőedző, Vasas: – Nem az első eset, hogy két gólos előnyről nem tudtunk nyerni, és úgy érzem kezünkben volt a mérkőzés. Két óriási hiba után egy perc alatt elrontottuk amit egész meccs alatt felépítettünk. Nagyon sajnálom, mert ült amire készültünk, vezettünk is, de nem tudtuk megnyerni a találkozót.