Nebojsa Vignjevics elhagyja az Újpestet – sajtóhír

Budapest – A szerb edző ülhet a Charlton Athletic kispadjára.

Az angol TalkSport értesülései szerint az NB I második helyén álló Újpest szerb vezetőedzője lesz, Nebojsa Vignjevics napokon belül elhagyja a lila-fehér csapatot, és az angol másodosztály utolsó előtti helyén szerénykedő Charlton Athletic menedzsere lesz.

A lap úgy tudja, hogy Vignjevics érkezik a londoni klubhoz, amelynek ugyanúgy Roland Duchatelet a tulajdonosa.

Duchatelet kedden bocsátotta el Karel Fraeye-t, aki 14 mérkőzésén mindössze két alkalommal nyert a csapattal, ráadásul zsinórban tíz vereséget szenvedett el. A 47 esztendős szerb tréner pedig jó munkát végzett az Újpesttel – 2014-ben Magyar Kupát nyert, most pedig a második helyen áll a fővárosi gárda -, így nem csoda, ha „házon” belül oldaná meg a Charlton edzőkérdését.

Magyar Aranylabda 2015: kora este kiderül, ki lett az abszolút kategória győztese. Nikolics Nemanja, Király Gábor és Németh Krisztián végeztek a dobogón! De milyen sorrendben?

NB1.HU Magyar Aranylabda: 16 éve már, hogy neves sportújságírókat kérünk fel arra, hogy szavazzák meg a magyar labdarúgás legjobbjait. Idén hat kategóriában lehetett voksolni.

Íme, az Aranylabda első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Íme, a legjobb NB I-es díj első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Íme, a legjobb utánpótlás játékos díj első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Íme, a legjobb edző díj első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Íme, a legjobb kapus díj első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Íme, a legjobb játékvezetői díj első három helyezettje és a zsurnaliszták szavazatai

Cáfolt az Újpest: Vignjevics marad az Újpest edzője!

Válogatott: Modricékat fogadjuk márciusban! A MOL-csoport lett az MLSZ legújabb támogatója

Nikolicsért 4 millió eurós ajánlat érkezett a Bundesligából!

Palermo: Balogh Norbert nem tűnt el, sőt, aláírt!

Werder Bremen: több minden tetszik Kleinheislerben

Szalai: Senki sem megmentőként fogadott Hannoverben

FTC – Doll: lehet új igazolás a következő egy-két hétben